1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Szkolna lekcja SKO

Co to jest budżet? Jak nim zarządzać? Czy wystarczy mi pieniędzy na planowane zakupy. O tych i innych ważnych życiowych sprawach uczyli się uczniowie na szkolnej lekcji z SKO.

2

Pomagamy!

SKO-wicz wie jak zarobić pieniądze, szanować je i oszczędzać, ale również wiem jak się nimi dzielić! Dlatego wspólnie z Samorządem uczniowskim, Szkolnym Kołem PCK zorganizowaliśmy akcję pomocy malutkiej Karli!

1

Konkurs Plastyczny SKO na projekt własnego banknotu, monety!

O jak świetnie byłoby być kiedyś królem, królową. Mieć własne królestwo, a w nim swoje pieniądze. Marzenie nierealne, a jednak nam udało się je spełnić! A jak to dowiedzie się z naszego wpisu poniżej!

0

Edukacyjny wyjazd do kina!

Życie rodzinne czy oddanie pracy? Dzięki projekcji filmu "Mały Książe" dowiedzieliśmy się, że można mieć jedno i drugie.

1

Witamy Nowych SKO-wiczów!

Nowy Rok szkolny zagościł u nas na dobre! Pomimo pandemii staramy się działać w normalnym trybie czyli oszczędzamy, uczymy się, rywalizujemy w konkursach SKO i poszerzamy grono naszych członków.

1
1