1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Szkolna lekcja SKO

Co to jest budżet? Jak nim zarządzać? Czy wystarczy mi pieniędzy na planowane zakupy. O tych i innych ważnych życiowych sprawach uczyli się uczniowie na szkolnej lekcji z SKO.

2

Pomagamy!

SKO-wicz wie jak zarobić pieniądze, szanować je i oszczędzać, ale również wiem jak się nimi dzielić! Dlatego wspólnie z Samorządem uczniowskim, Szkolnym Kołem PCK zorganizowaliśmy akcję pomocy malutkiej Karli!

1

Konkurs Plastyczny SKO na projekt własnego banknotu, monety!

O jak świetnie byłoby być kiedyś królem, królową. Mieć własne królestwo, a w nim swoje pieniądze. Marzenie nierealne, a jednak nam udało się je spełnić! A jak to dowiedzie się z naszego wpisu poniżej!

0

Edukacyjny wyjazd do kina!

Życie rodzinne czy oddanie pracy? Dzięki projekcji filmu "Mały Książe" dowiedzieliśmy się, że można mieć jedno i drugie.

1

Witamy Nowych SKO-wiczów!

Nowy Rok szkolny zagościł u nas na dobre! Pomimo pandemii staramy się działać w normalnym trybie czyli oszczędzamy, uczymy się, rywalizujemy w konkursach SKO i poszerzamy grono naszych członków.

1
1