1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

SKO Turze Rogi

SKO Turze Rogi

Witamy na blogu Podstawowej Szkoły Filialnej w Turzych Rogach.Jesteśmy małą szkółką w województwie lubelskim,powiecie łukowskim.Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów j w tym roku, ale mamy nadzieję, że nasza mała szkółka świetnie sobie poradzi.Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze głosy!!! Dziękujemy !!! .

MISTRZOWIE WIEDZY SKO

MISTRZOWIE WIEDZY SKO 30 kwietnia zakończyliśmy rozwiązywanie testu Mistrza Wiedzy SKO... W naszej szkole wszyscy uczniowie wzięli udział w Teście Wiedzy SKO i udało się wszystkim rozwiązać prawidłowo. Wszystkim uczestnikom gratuluję wiedzy i zdobycia dyplomu .

1

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi 21.04. 2023 roku w naszej szkole dobył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Przedstawienie zaprezentowała klasa I, części mówione przeplatane były piosenkami o przyrodzie, a całość skłaniała obecnych do refleksji nad przyrodą i jej losem. Uczniowie przypomnieli nam, że każd ...

1

Konkurs plastyczno- techniczny SKO "MOJA EKO- SKARBONKA" dla uczniów klas I-III rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno-techniczny SKO pt. „Moja Eko-skarbonka”.Konkurs ten, zorganizowany został przez szkolnego opiekuna SKO. Miał na celu nie tylko propagowanie idei oszczędzania, ale też podjęcie problemu ochrony środowiska. Uczniowie klas I-III, okazali się arcymistrzami upcyklingu. ...

1

STROIK ŚWIĄTECZNY TWOJĄ CEGIEŁKĄ W WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLA

STROIK ŚWIĄTECZNY TWOJĄ CEGIEŁKĄ W WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLA W Przedszkolu i Szkole w Turzych Rogach, w dniach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia, został zorganizowany kiermasz świątecznych stroików. Zostały one wykonane przez pracowników przedszkola i szkoły. Cały dochód ze sprzedaży stroików ...

2

WIĄZANKA TWOJĄ CEGIEŁKĄ W WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLA

W Przedszkolu i Szkole w Turzych Rogach, w dniach poprzedzających Święto Zmarłych, został zorganizowany kiermasz wiązanek. Zostały one wykonane przez pracowników przedszkola i szkoły. Cały dochód ze sprzedaży wiązanek został przeznaczony na zakup wyposażenia nowo wybudowanego przedszkola w Turzych R ...

0

"Październik miesiącem oszczędzania"

W ramach hasła "Październik miesiącem oszczędzania" zostały podjęte następujące działania: - Szkolny konkurs plastycznym "Plakat zachęcający do oszczędzania w SKO" . 28 października odbyło się rozstrzygnięcie konkursu: I miejsce zajęła uczennica kl. I Zofia Cielemęcka ,II miejsce uczennica kl ...

0

Nowi członkowie SKO

14 października podczas Ślubowania klasy 1 uroczyście zostali włączeni nowi członkowie do Szkolnej Kasy Oszczędnościowej. Otrzymali papierowe książeczki oraz drobne upominki od banku PKO BP.

0

Sprzątanie Świata

6 września 2022 r. uczniowie klas I – III , członkowie SKO Podstawowej Szkoły Filialnej w Turzych Rogach przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Udział w niej miał uzmysłowić dzieciom konieczność dbania o stan środowiska naturalnego, a także przyswoić prawidłowe nawyki związane z se ...

0

Konkurs plastyczny SKO

Ogłoszenie szkolnego konkursu plastycznego SKO

0

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023

W dniu 1 września w czwartek rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023 w Szkole Filialnej i Przedszkolu w Turzych Rogach. Zebranych uczniów i przedszkolaków, nauczycieli i rodziców ciepło przywitała Pani kierownik Beata Łukasik. Podkreśliła, że rozpoczynamy naukę w czasie pełnym wyzwań i trudności z ...

0
1 2 3 następna ostatnia