1 2 3 następna ostatnia

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
5
Blog SKO

SKO Turze Rogi

SKO Turze Rogi

Witamy na blogu Podstawowej Szkoły Filialnej w Turzych Rogach.Jesteśmy małą szkółką w województwie lubelskim,powiecie łukowskim.Postanowiliśmy dołączyć do grupy blogowiczów j w tym roku, ale mamy nadzieję, że nasza mała szkółka świetnie sobie poradzi.Znajdziecie tutaj informacje o najciekawszych wydarzeniach z życia szkoły oraz o inicjatywach podejmowanych przez SKO. Zachęcamy do częstego odwiedzania, przeglądania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze głosy!!! Dziękujemy !!! .

Sko- jesteśmy przedsiębiorczy: Andrzejki z Loterią Fantową

Tradycyjna zabawa andrzejkowa jest także dobrą okazją do propagowania idei oszczędzania i popularyzowania działań SKO. W tym roku Szkolna Kasa Oszczędności zorganizowała loterię fantową, która miała duże powodzenie wśród uczniów i przedszkolaków. Cały dochód z loterii przeznaczony zostanie na nies ...

2

SKO-Kiermasz walentynkowy

Poczta walentynkowa i kiermasz walentynkowy 14 lutego z okazji walentynek Samorząd Uczniowski i członkowie Szkolnej Kasy Oszczędnościwej zorganizowali pocztę walentynkową i kiermasz, na którym sprzedawano gadżety związane z walentynkami. Dochód zasilił szkolne konto SKO. Tego dnia dzieci obdaro ...

0

Spotkanie opłatkowe

W dniu 18 grudnia 2019 r. przedszkolaki oraz uczniowie zaprezentowali swoim rodzicom, dziadkom i zaproszonym gościom program artystyczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zasiadły wokół wigilijnego stołu oraz żłóbka. Swoją recytacją, grą aktorską, wprowadziły zebranych w atmosferę ...

1

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 w Łukowie

Jesteśmy przedsiębiorczy! Pomnażamy i na marzenia zbieramy! Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia pod „Zegarem” na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie zorganizowany został Jarmark Bożonarodzeniowy. Już po raz trzeci Podstawowa Szkoła Filialna i Przedszkole przygotowały stoisko z o ...

1

Spotkanie opiekunów SKO

6 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie opiekunów SKO z przedstawicielem PKO Bank Polski S.A Oddział 1 w Łukowie panem Mariuszem Krasuskim. Podsumowano pracę i sukcesy Szkolnych Kas Oszczędności w naszym regionie w roku szkolnym 2018/2019. Podczas spotkania omówiono regulamin i kryteri ...

0

Nagroda III stopnia za rok szkolny 2018/2019 dla SKO

Miło mi poinformować, że nasza szkoła otrzymała NAGRODĘ III STOPNIA w"Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności dla szkół i nauczycieli". (edycja 2018/2019) W ubiegłym roku szkolnym 2018/2019 po raz kolejny wzięliśmy udział w konkursie, przygotowując w czerwc ...

0

"Październik- miesiącem oszczędzania"

31 października obchodzony jest Światowy Dzień Oszczędzania. Dzieci z naszej szkoły i przedszkola również w tym roku przyłączyły się do obchodów Światowego Dnia Oszczędzania. W ramach hasła "Październik -miesiącem oszczędzania" zostały podjęte następujące działania: -udział w konkursie na ...

1

Kiermasz wiązanek i stroików na groby z okazji Dnia Święta Zmarłych Jesteśmy przedsiębioczy- Pomnażamy i na marzenia zbieramy

W piątek 25 października w naszej szkole mamy i panie uczniów klas I-III przygotowały na szkolny kiermasz wiązanki z okazji Dnia Wszystkich Świętych. Wykonane zostały z zakupionych funduszy z SKO oraz materiałów przyniesionych przez rodziców, nauczycieli . Kiermasz odbył się w dniach od 28.10 ...

1

Ślubowanie klasy I, włączenie nowych członków do Szkolnej Kasy Oszczędnościowej.

14 października 2019r. w Podstawowej Szkole Filialnej w Turzych Rogach odbyła się uroczystość: Ślubowanie klasy I. Dzieci z kl.I zaprezentowały publiczności swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Uroczystego pasowania na ucznia dokonała Pani kierownik Beata Łukasik. Na pamiąt ...

1

JESTEŚMY PRZEDSIĘBIORCZY- "Kasztanobranie"

We wrześniu została ogłoszona akcja zbierania kasztanów. Zadaniem dzieci jest zebranie jak największej ilości kasztanów, które następnie zostają sprzedane firmie zielarskiej i wykorzystane do produkcji leków, kosmetyków. Uzyskane pieniądze wpłacamy na szkolne konto SKO. Zasilono konto w wysokoś ...

0
1 2 3 następna ostatnia