1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę!
1
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt i chłopców w ramach projektu „Trzymaj Formę”

Dnia 7 i 8 grudnia 2017 r., w naszej szkole odbył się szklony turniej tenisa stołowego w ramach projektu „Trzymaj Formę” dla chętnych uczniów. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt i chłopców.

2

V REJONOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

W sobotę 20 stycznia 2018 oklaskiwaliśmy młodszych i starszych artystów podczas V Rejonowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w sali Familijnej Pałacu Książęcego.

0

„Helikon i sakshorn czyli (na)dęta rodzina”

Kolejne spotkanie z muzykami Lubuskiego Biura Koncertowego odbyło się 18 stycznia 2018 roku.

0

KONKURS PLASTYCZNY

W grudniu nasza szkoła przystąpiła do konkursu plastycznego MOJA SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE / MOJE PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE ogłoszony przez Lubuskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzki Zespół Wspierający Lubuskie Szkoły Promujące Zdrowie.

0

KONKURS Z MIKOŁAJEM

W grudniu mikołaj potrzebował pomocy przy rozwiązaniu zadań matematycznych i z tego powodu odbył się w naszej szkole konkurs. Wielu uczniów próbowało mu pomóc, ale najlepsi okazali się: Dawid Adamczyk z klasy IVb Patrycja Adamczyk z klasy VIIb Zuzia Kowalczuk z klasy VIIb Każdy uczeń biorąc ...

0
1