1

Woda
Dlaczego jest taka ważna?
0
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

Kiermasz świąteczny

Tuż przed świętami rodzice i uczniowie klasy I i IV przygotowali kiermasz świąteczny.

5

Wycieczka do Zielonej Góry

W grudniu uczniowie klas I- VI uczestniczyli w wycieczce do Zielonej Góry. W programie mieliśmy wizytę w nowym Planetarium Keplera, gdzie obejrzeliśmy film o życiu J.Keplera oraz ,,film ,,Księżyc, Słońce, Ziemia” na specjalnym ekranie w kształcie kopuły.

0

Memory Master

Po raz drugi nasi uczniowie wzięli udział w konkursie języka angielskiego Memory Master. To ogólnopolski konkurs leksykalny, który charakteryzuje się nowatorskim podejściem do zdobywania wiedzy. Trzynaścioro uczniów sprawdziło swoją znajomość słówek i wyrażeń. Wyniki konkursu poznamy na początku lut

0

Wojewódzki Turniej "Bezpieczna Zerówka"

10 grudnia drużyna przedszkolaków w składzie: Martusia Kultys, Hanusia Słowik i Patryczek Kominek wzięła udział w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie pod nazwą "Bezpieczna zerówka", który odbył się w Gorzowie Wielkopolskim.

0

Warsztaty ekologiczne

W naszej szkole odbyły się zajęcia ekologiczne, które przeprowadziła pani Agnieszka Michałowska z Zakładu Zagospodarowania Odpadami w Marszowie.

0

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Wszystkim blogowiczom i gościom życzymy obfitującego w sukcesy oraz szczęśliwego NOWEGO ROKU 2016.

0
1