1 2 3 4 15 następna

Lubisz kibicować?
Weź udział w konkursie "Koszulka kibica"!
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

Jubileusz 70-lecia naszej szkoły oraz 10-lecie współpracy polsko- niemieckiej.

JUBILEUSZ SZKOŁY JEST OKAZJĄ DO WSPOMNIEŃ, KTÓRE CHOĆ MINIONE, ZAWSZE POZOSTAJĄ W PAMIĘCI. CHOCIAŻ CZAS JE PORZĄDKUJE, CZASEM DODAJE BLASKU, JEDNAK DŹWIĘK SZKOLNEGO DZWONKA PRZYWOŁUJE PONOWNIE TE CHWILE.

1

UCZNIOWIE Z KLASY IIIa DOBRZE ZNAJĄ HISTORIĘ NASZEGO MIASTA

26 kwietnia uczniowie klasy III a , Julia Apanel, Martynka Kojda oraz Jakub Formanowski wzięli udział w V edycji międzyszkolnego konkursu „Żagań – miasto z historią”, w którym zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

0

III MIEJSCE W KONKURSIE WIELKANOCNYM – W KATEGORII JAJO O WSPÓŁCZESNYCH MOTYWACH ZDOBNICZYCH

Klasa II zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym. dzieci wykonały jajko wielkanocne o współczesnych motywach zdobniczych.

1

LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI PRO-ARTE 2017

5 kwietnia 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w powiatowych eliminacjach w Iłowej do Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO-ARTE 2017.

3

KIERMASZ WIELKANOCNY

6 i 7 kwietnia 2017 roku w naszej szkole zorganizowano kiermasz wielkanocny.

1

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM – DRUGA EDYCJA

Dzieci z oddziału przedszkolnego nadal uczestniczą w realizacji ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod hasłem „Zdrowo jem, więcej wiem”.

0

KONKURS HISTORYCZNY „WIELKA UCIECZKA” 2017

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły dowiedli, że nie jest im obca historia Wielkiej Ucieczki.

0

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny był Dniem Otwartym Szkoły. 21 marca gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkola nr 5 w Żaganiu.

0

WARSZTATY RĘKODZIEŁA WIELKANOCNEGO

W dniu 21.03.2017 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty rękodzieła, w których brali udział uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami.

0

MATEMATYKA BEZ GRANIC

9 marca uczniowie w ponad 27 krajach przystąpili do finału XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Mathematiques sans Frontieres”, czyli „Matematyka bez granic”. Jest to konkurs międzyklasowy. Naszą szkołę reprezentowali wszyscy uczniowie klasy VI oraz klasy V.

0
1 2 3 4 15 następna