1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci wrześniowego blogowania
34
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

ZATRZYMAĆ WÓZEK HEJTU

5 marca 2018 roku klasa V i VI wzięła udział w projekcie prowadzonym przez specjalistów z Polskiego Towarzystwa Psychopedagogicznego z Bolesławca pod nazwą „Zatrzymać wózek hejtu”

0

Dzień Życzliwości

Do Żagańskiego Dnia Życzliwości uczniowie naszej szkoły przygotowywali się, biorąc udział w konkursie plastycznym, konkursie literackim, a także plebiscycie na najżyczliwszego ucznia. Zadania z tej okazji wykonywali również na godzinach wychowawczych, malując plakaty, emotikony oraz rozmawiając o ty ...

0

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt i chłopców w ramach projektu „Trzymaj Formę”

Dnia 7 i 8 grudnia 2017 r., w naszej szkole odbył się szklony turniej tenisa stołowego w ramach projektu „Trzymaj Formę” dla chętnych uczniów. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt i chłopców.

2

V REJONOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

W sobotę 20 stycznia 2018 oklaskiwaliśmy młodszych i starszych artystów podczas V Rejonowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w sali Familijnej Pałacu Książęcego.

0
1 2 3 następna ostatnia