1 2 3 4 13 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

Konkurs ,,W Europie jeździmy bezpiecznie"

14 stycznia – reprezentacja szkoły w składzie:Emil Zator – kl. IV, Karol Dzieńdziara– kl. V i Marcin Krych – kl. VI brała udział w etapie rejonowym konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie”, który odbył się w Zespole Szkół w Tuplic.

3

ŻYCZLIWY ŻAGAŃ - ŻYCZLIWA SZKOŁA

23 STYCZNIA NASZE MIASTO OBCHODZIŁO DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

2

GÓRA GROSZA

Zakończyła się już XVII edycja Góry Grosza zorganizowana przez Towarzystwo Nasz Dom.

1

SPOTKANIE Z SENIORAMI

Już po raz kolejny 5 stycznia 2017 roku ,mogliśmy gościć w naszej szkole Seniorów z dzielnicy Moczyń, dla których przygotowaliśmy przedstawienie świąteczne (Jasełka, piosenki i tańce) w wykonaniu uczniów oddziału przedszkolnego, klasy 2 i 3a oraz słodki poczęstunek. Występy jak zwykle wywołały uśmie ...

1

Mamy kalendarz na rok 2017

Dzięki życzliwości Burmistrza Miasta Żagań w ramach projektu polsko-niemieckiego pt. ,, Pozwól mi być swoim przewodnikiem” wydany został kalendarz na rok 2017, przedstawiający najciekawsze miejsca w Żaganiu godne polecenia dla turystów, odwiedzających nasze urokliwe miasto. Piękne prace, wykonane ró ...

1

POGADANKA O GRYPIE

Nastał czas, w którym jesteśmy bardziej podatni na różne wirusy.

2

„DZIECIĘ NAM SIĘ NARODZIŁO” – PIĘKNE JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami

0

JESTEŚMY LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MAŁEGO MISTRZA

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu ,, Mały Mistrz” i otrzymała w nagrodę sprzęt sportowy o wartości 1.500,00 zł. Koordynatorem programu w szkole była Pani Małgorzata Czapla i Pani Anna Krych. Nagrody ufundowali Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz ...

3

PROJEKT EDUKACYJNY

Od września 2016r. w pięciu żagańskich podstawówkach rozpoczął się projekt „Tworzenie warunków dla nauczania opartego na metodzie eksperymentu w szkołach podstawowych w Żaganiu”, który skierowany jest do uczniów klas IV-VI w szkołach PSP nr 2,3,4,5,7

1

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ponad 140 uczniów miejskich szkół wzięło udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich na basenie Arena. Dyplomy i medale najlepszym zawodnikom z klas IV-VI wręczał pan Zbigniew Białkowski, szef Departamentu Infrastruktury i Oświaty w Urzędzie Miasta Żagań. Najmłodszym pływakom z klas II-III medale wrę ...

0
1 2 3 4 13 następna