1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Komisja Konkursowa wybrała laureatów etapu październikowego - sprawdź czy blog Twojej szkoły jest wśród nich.
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

Turniej szachowy

30.10.17r. w ŻPK odbył się ,,Turniej Szachowy”, w którym uczestniczyły 4 osobowe drużyny z PSP nr 1, 2, 3, 5, 7. Naszą szkołę reprezentowali członkowie koła szachowego w składzie: Julia Kubalewska, Patryk Kominek, Mikołaj Ławecki oraz Hubert Wojciechowski.

0

Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień święta Edukacji Narodowej odbył się w naszej szkole uroczysty apel dedykowany wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Jego mottem były słowa wiersza Jerzego Ficowskiego: „Co było obce, będzie nam znane. Bo nauczyciel jest kapitanem, Co na okręcie dookoła świata, Płynie wraz z nami ...

0

PIKNIK MLECZNY – BYŁO EDUKACYJNIE ,WESOŁO I SMAKOWICIE!!!

6 października dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej, na zaproszenie pani Ani Słowik uczestniczyły w Pikniku Mlecznym, zorganizowanym przez Lubuską Izbę Rolniczą. Impreza ta odbyła się na dziedzińcu Żagańskiego Pałacu Książęcego. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie pałacowych sal ...

0

Przedstawienie teatralne w Pałacu Książęcym

Uczniowie klas IV-VI mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Chłopcy z Placu Broni”, które odbyło się 05.10.2017r. w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego. Spektakl przygotował Teatr Współczesny z Krakowa. To poruszająca historia o magii dzieciństwa, sile marzeń i drodze ku dorosłości.

0

Dzień Chłopaka w klasie trzeciej

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

0

Miłe spotkanie

18 września klasa III gościła Pana Dyrektora Banku PKO BP.

0

WIZYTA GOŚCI Z ORTRAND

W dniach 8 i 9 czerwca gościliśmy w naszych domach oraz murach naszej szkoły grupę uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły w Ortrand. Program obfitował w różne atrakcje.

1

Fabryka Czekolady – wycieczka do Cottbus

7 czerwca 2017 roku klasy 4-6 uczestniczyły w wycieczce do naszych zachodnich sąsiadów.

2
1 2 3 następna ostatnia