1 2 3 następna ostatnia

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

WIZYTA GOŚCI Z ORTRAND

W dniach 8 i 9 czerwca gościliśmy w naszych domach oraz murach naszej szkoły grupę uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły w Ortrand. Program obfitował w różne atrakcje.

1

Fabryka Czekolady – wycieczka do Cottbus

7 czerwca 2017 roku klasy 4-6 uczestniczyły w wycieczce do naszych zachodnich sąsiadów.

2

SZKOLNA LIGA ROWEROWA – ZAWODY KOLARSKIE DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ruszyła Kolarska Liga Szkolna w roku szkolnym 2016/2017. Kolarska Liga szkolna to projekt ULKS Huragan, składający się z 3 edycji wyścigów rowerowych rozegranych na terenie trzech różnych szkół.

0

SPORT TO ZDROWIE – ŻAGAŃSKA PRZEDSZKOLIADA

29 maja odbyła się III Żagańska Przedszkoliada Piłkarska 2017 z Football Academy Żagań, pod honorowym patronatem burmistrza miasta, pana Daniela Marchewki.

0

SZKOLNY DZIEŃ LONDYNU

25 maja był Szkolnym Dniem Londynu.

3

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O „PUCHAR LOLKA”

W roku szkolnym 2016/2017 VI międzyszkolny turniej piłki nożnej szkół podstawowych o „Puchar Lolka” odbył się 31 maja 2017 r. na naszym boisku „Orlik”. W tym roku w grupie młodszej (klasy I-III) zabrakło PSP nr 4, natomiast w grupie starszej (klasy IV-VI) PSP nr 2, rozgrywki prowadzone były systemem ...

0

VI ZJAZD RODZINY SZKÓŁ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GORZOWIE WLKP

18 maja 2017r. w dniu urodzin naszego Patrona św. Jana Pawła II, odbył się VI Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Tym razem organizatorem spotkania było Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.

0

KONKURS „OJCZYZNO MA”

Uczennica kl. VI a Oliwia Stanisławek zdobyła III miejsce w dekanalnym konkursie patriotycznym „Ojczyzno ma”, który został przeprowadzony dn. 13.05.2017 r.

1

UCZESTNICY EDUKACYJNEGO PROJEKTU RUSZYLI W TEREN

W ramach projektu dofinansowanego z funduszy unijnych pierwsi uczestnicy zajęć przyrodniczych „BADACZE PRZYRODY” oraz zajęć matematycznych „TROPICIELE MATEMATYCZNYCH ZAGADEK” ze szkół podstawowych w Żaganiu wzięli udział w wyjeździe dydaktycznym poszerzającym wiedzę uczniów z zakresu nauk matematycz ...

0
1 2 3 następna ostatnia