1 2 3 następna ostatnia

Wyniki konkursu "Pytanie na Szkolnych Blogach"
Ogłoszenie laureatów z dn. 19.04.2018
19
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dziewcząt i chłopców w ramach projektu „Trzymaj Formę”

Dnia 7 i 8 grudnia 2017 r., w naszej szkole odbył się szklony turniej tenisa stołowego w ramach projektu „Trzymaj Formę” dla chętnych uczniów. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt i chłopców.

2

V REJONOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

W sobotę 20 stycznia 2018 oklaskiwaliśmy młodszych i starszych artystów podczas V Rejonowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w sali Familijnej Pałacu Książęcego.

0

„Helikon i sakshorn czyli (na)dęta rodzina”

Kolejne spotkanie z muzykami Lubuskiego Biura Koncertowego odbyło się 18 stycznia 2018 roku.

0

KONKURS PLASTYCZNY

W grudniu nasza szkoła przystąpiła do konkursu plastycznego MOJA SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE / MOJE PRZEDSZKOLE PROMUJĄCE ZDROWIE ogłoszony przez Lubuskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzki Zespół Wspierający Lubuskie Szkoły Promujące Zdrowie.

0

KONKURS Z MIKOŁAJEM

W grudniu mikołaj potrzebował pomocy przy rozwiązaniu zadań matematycznych i z tego powodu odbył się w naszej szkole konkurs. Wielu uczniów próbowało mu pomóc, ale najlepsi okazali się: Dawid Adamczyk z klasy IVb Patrycja Adamczyk z klasy VIIb Zuzia Kowalczuk z klasy VIIb Każdy uczeń biorąc ...

0

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 11 grudnia 2017 r., na basenie Arena w Żaganiu odbyły się mikołajkowe zawody pływackie dla uczniów klas I-VII Publicznych Szkół Podstawowych, którzy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności pływackie na różnych dystansach.

1

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W OSTASZOWIE

8 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I-III były na wycieczce w Ostaszowie. Tam odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Uczestnicy wycieczki zostali serdecznie powitani przez właściciela skansenu i zaproszeni do wykonanych z drewna sal, przystrojonych świątecznymi dekoracjami. Nasi uczn ...

1

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Mikołajki to najbardziej oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci, i te małe, i te duże. Nasze przedszkolaczki też miały w tym dniu wiele atrakcji.

0

LISTOPADOWE SPOTKANIE PATRIOTYCZNE – ŻYWA LEKCJA HISTORII

29 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie patriotyczne pod hasłem „Jesteśmy Polką i Polakiem”, z udziałem żagańskich kombatantów i Sybiraków. Wszyscy zaproszeni goście obejrzeli prezentację, która przedstawiała już ośmioletnią historię naszych listopadowych spotkań patriotycznych. Była to ws ...

0
1 2 3 następna ostatnia