1 2 3 4 15 następna

Jesteś już gotowy na majówkę?
Niezależnie od tego czy gdzieś wyjeżdżasz, czy zostajesz w domu warto przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI PRO-ARTE 2017

5 kwietnia 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w powiatowych eliminacjach w Iłowej do Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO-ARTE 2017.

1

KIERMASZ WIELKANOCNY

6 i 7 kwietnia 2017 roku w naszej szkole zorganizowano kiermasz wielkanocny.

1

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM – DRUGA EDYCJA

Dzieci z oddziału przedszkolnego nadal uczestniczą w realizacji ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod hasłem „Zdrowo jem, więcej wiem”.

0

KONKURS HISTORYCZNY „WIELKA UCIECZKA” 2017

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły dowiedli, że nie jest im obca historia Wielkiej Ucieczki.

0

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny był Dniem Otwartym Szkoły. 21 marca gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkola nr 5 w Żaganiu.

0

WARSZTATY RĘKODZIEŁA WIELKANOCNEGO

W dniu 21.03.2017 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty rękodzieła, w których brali udział uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami.

0

MATEMATYKA BEZ GRANIC

9 marca uczniowie w ponad 27 krajach przystąpili do finału XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Mathematiques sans Frontieres”, czyli „Matematyka bez granic”. Jest to konkurs międzyklasowy. Naszą szkołę reprezentowali wszyscy uczniowie klasy VI oraz klasy V.

0

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

16 marca 2017 r. tradycyjnie w czwartek, uczniowie klas II – VI zmierzyli się z zadaniami matematycznymi w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.

0

LEKKI TORNISTER I ZIELONA KROPECZKA

Nasza szkoła uczestniczyła w programie ,,Lekki tornister". W ramach projektu podjęto wiele działań: lekcje.gazetka oraz apel.

0

ZŁOTE PIÓRO DLA GABRYSI- UCZENNICY KLASY 1

18 marca odbył się Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro”.

0
1 2 3 4 15 następna