1 2 3 następna ostatnia


SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O „PUCHAR LOLKA”

W roku szkolnym 2016/2017 VI międzyszkolny turniej piłki nożnej szkół podstawowych o „Puchar Lolka” odbył się 31 maja 2017 r. na naszym boisku „Orlik”. W tym roku w grupie młodszej (klasy I-III) zabrakło PSP nr 4, natomiast w grupie starszej (klasy IV-VI) PSP nr 2, rozgrywki prowadzone były systemem ...

0

VI ZJAZD RODZINY SZKÓŁ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W GORZOWIE WLKP

18 maja 2017r. w dniu urodzin naszego Patrona św. Jana Pawła II, odbył się VI Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Tym razem organizatorem spotkania było Katolickie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp.

0

KONKURS „OJCZYZNO MA”

Uczennica kl. VI a Oliwia Stanisławek zdobyła III miejsce w dekanalnym konkursie patriotycznym „Ojczyzno ma”, który został przeprowadzony dn. 13.05.2017 r.

1

UCZESTNICY EDUKACYJNEGO PROJEKTU RUSZYLI W TEREN

W ramach projektu dofinansowanego z funduszy unijnych pierwsi uczestnicy zajęć przyrodniczych „BADACZE PRZYRODY” oraz zajęć matematycznych „TROPICIELE MATEMATYCZNYCH ZAGADEK” ze szkół podstawowych w Żaganiu wzięli udział w wyjeździe dydaktycznym poszerzającym wiedzę uczniów z zakresu nauk matematycz ...

0

PROJEK POLSKO-NIEMIECKI- POZWÓL MI BYĆ SWOIM PRZEWODNIKIEM

W dniach 10-11 maja uczniowie naszej szkoły gościli w zaprzyjaźnionej szkole w Ortrand. Głównym elementem wymiany była wspólna realizacja i podsumowanie tegorocznego projektu ,,I Ty możesz zostać przewodnikiem”.

0

Kepleriada

10 maja wzięliśmy udział w VII Rajdzie w ramach Kepleriady organizowanej przez PG nr 2 oraz Centrum Kultury w Żaganiu.

0

Jubileusz 70-lecia naszej szkoły oraz 10-lecie współpracy polsko- niemieckiej.

JUBILEUSZ SZKOŁY JEST OKAZJĄ DO WSPOMNIEŃ, KTÓRE CHOĆ MINIONE, ZAWSZE POZOSTAJĄ W PAMIĘCI. CHOCIAŻ CZAS JE PORZĄDKUJE, CZASEM DODAJE BLASKU, JEDNAK DŹWIĘK SZKOLNEGO DZWONKA PRZYWOŁUJE PONOWNIE TE CHWILE.

1

UCZNIOWIE Z KLASY IIIa DOBRZE ZNAJĄ HISTORIĘ NASZEGO MIASTA

26 kwietnia uczniowie klasy III a , Julia Apanel, Martynka Kojda oraz Jakub Formanowski wzięli udział w V edycji międzyszkolnego konkursu „Żagań – miasto z historią”, w którym zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

0

III MIEJSCE W KONKURSIE WIELKANOCNYM – W KATEGORII JAJO O WSPÓŁCZESNYCH MOTYWACH ZDOBNICZYCH

Klasa II zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym. dzieci wykonały jajko wielkanocne o współczesnych motywach zdobniczych.

1

LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI PRO-ARTE 2017

5 kwietnia 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w powiatowych eliminacjach w Iłowej do Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO-ARTE 2017.

3
1 2 3 następna ostatnia