1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci, Dzień Dziadka
Najlepsze życzenia dla obchodzących to święto :)
Blog SKO

SKO Trójka Żagań

SKO Trójka Żagań

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II w Żaganiu serdecznie wita wszystkich internautów. Przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku 2012 roku. Zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga. Liczymy na Wasze glosy.

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 11 grudnia 2017 r., na basenie Arena w Żaganiu odbyły się mikołajkowe zawody pływackie dla uczniów klas I-VII Publicznych Szkół Podstawowych, którzy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności pływackie na różnych dystansach.

1

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W OSTASZOWIE

8 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I-III były na wycieczce w Ostaszowie. Tam odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Uczestnicy wycieczki zostali serdecznie powitani przez właściciela skansenu i zaproszeni do wykonanych z drewna sal, przystrojonych świątecznymi dekoracjami. Nasi uczn ...

1

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Mikołajki to najbardziej oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci, i te małe, i te duże. Nasze przedszkolaczki też miały w tym dniu wiele atrakcji.

0

LISTOPADOWE SPOTKANIE PATRIOTYCZNE – ŻYWA LEKCJA HISTORII

29 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie patriotyczne pod hasłem „Jesteśmy Polką i Polakiem”, z udziałem żagańskich kombatantów i Sybiraków. Wszyscy zaproszeni goście obejrzeli prezentację, która przedstawiała już ośmioletnią historię naszych listopadowych spotkań patriotycznych. Była to ws ...

0

PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE

W środę 22 listopada w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny w wykonaniu Teatru „W drodze”.

0
1 2 3 następna ostatnia