1 2 następna ostatnia

Szybki przepis na pyszne lody
Do zrobienia tego letniego przysmaku potrzebne będą jedynie 3 składniki.
2
Blog SKO

SKO TRÓJKA BISKUPIEC

SKO TRÓJKA BISKUPIEC

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu. Zapraszamy do czytania o życiu naszej szkoły, komentowania i oczywiście głosowania.

O nas w mediach - nasi goście z EGGER o Forum Ekonomicznym

Uczestnicy Forum dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o powstającej w Biskupcu firmie przetwórstwa drzewnego. Panel o przedsiębiorczości poprowadzili nasi goście z firmy EGGER Biskupiec: Pani Barbara Lewandowska oraz Pan Marcin Kwiatkowski . A oto wpis na stronie naszych miłych gości o naszej ...

10

Piszą o nas na wm.pl

Nauka systematycznego oszczędzania to cel organizowanego w naszej szkole, już od czterech lat, Forum Ekonomicznego. Cieszymy się, że impreza odbiła się gromkim echem w mediach nie tylko biskupieckich, ale i województwa warmińsko-mazurskiego

12

Piszą o nas :)

O IV Forum Ekonomicznym jest głośno w całym województwie. Artykuł o gminnej imprezie zorganizowanej przez naszą szkołę opublikował "NASZ OLSZTYNIAK"

6

Dzień Pisma Ręcznego

Co nam daje pisanie ręczne w dobie komputerów ???

3

IV Forum Ekonomiczne Szkół Gminy Biskupiec

IV Forum Ekonomiczne Szkół Gminy Biskupiec. Tegoroczne wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Poszukiwacze skarbów”. Celem spotkania uczniów ze szkół biskupieckiej gminy była nauka planowania finansowego oraz przygotowanie dzieci do podejmowania działań zarządzania finansami osobistymi.

1

Prace nagrodzone w konkursie ''Woda- nasz skarb''

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

4

W mediach o IV Forum Ekonomicznym w SP3 Biskupiec

Zapraszamy do przeczytania artykułu o naszym wydarzeniu na portalu gminy Biskupiec

2

IV FORUM EKONOMICZNE DLA SZKÓŁ GMINY BISKUPIEC już za nami

11 stycznia 2019 r., już po raz czwarty, spotkały się szkoły z gminy Biskupiec na Forum Ekonomicznym. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem "POSZUKIWACZE SKARBÓW" Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

7
1 2 następna ostatnia