1

Czy wiesz, jakie mamy dzisiaj święto?
Oczywiście 9. urodziny Szkolnych Blogów! :)
102
Blog SKO

SP Szychowice -SKO

SP Szychowice -SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice.Nasza szkoła znajduje się w miejscowości Szychowice Nowe-gmina Mircze, powiat Hrubieszów, woj. Lublin. SKO w naszej szkole wznowiła działalność w 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Powitanie Jesieni i promocja SKO

Powitaliśmy Jesień-w barwnym orszaku przeszliśmy ulicami Szychowic.Wykorzystaliśmy tę okazje do promocji SKO.

8

Dziś w sprzedaży świeże jeże i dżdżownice

Promocja SKO, promocja zdrowego odżywiania, nauka ortografii i rozwijanie przedsiębiorczości - czyli jeże z winogrona. Winogronowe jeże wykonali najmłodsi sko-wicze z klasy przedszkolnej. Sprzedali je wsród starszych uczniów szkoły. Zarobili ....

4

Nasz rajd rowerowy na pożegnanie lata

Na rajd wybraliśmy się do Kryłowa-malowniczej miejscowości nad rzeką Bug.

2

Policjant Maciek w akcji

Bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Pierwsze dni września to przede wszystkim nauka właściwych czyli bezpiecznych zachowań na drodze.My doskonale je znamy. Ale czy znają je mieszkańcy naszej miejscowości? Postanowliśmy to sprawdzić.

3

Dbamy o czystośc w naszej miejscowości.

Włączyliśmy się do akcji Sprzątanie świata.

4

Witamy po wakacyjnej przerwie . Nasza przygoda z blogowaniem wciąż trwa.

Nieco spóźnieni, ale pełni zapału do pracy w SKO.Zapraszamy na naszego bloga, zobaczcie co wydarzyło się we wrześniu w naszej szkole.

5
1