1

Czy wiesz, jakie mamy dzisiaj święto?
Oczywiście 9. urodziny Szkolnych Blogów! :)
102
Blog SKO

SP Szychowice -SKO

SP Szychowice -SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice.Nasza szkoła znajduje się w miejscowości Szychowice Nowe-gmina Mircze, powiat Hrubieszów, woj. Lublin. SKO w naszej szkole wznowiła działalność w 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Co jeszcze można zrobić z nieaktualnych kalendarzy, plakatów SKO-upcyklingu ciąg dalszy

Tą kolekcję gadżetów SKO stworzyliśmy w roku ubiegłym. Teraz tylko odkurzyliśmy. Gadżety wciąż modne, eleganckie, wygodne. Po prostu wypada takie mieć na nadchodzące wakacje. Z naszymi wachlarzami będą tworzyć niezwykłe połączenie.

22

Co zrobić z nieaktualnym kalendarzem SKO ? -oto nasza propozycja

Stare kalendarze najczęściej lądują w koszu na śmieci.Ale nie u nas.My starym sko-wym kalendarzom daliśmy "drugie życie". Oto nasza propozycja na letnie upały. Są lekkie, kolorowe, dają powiew świeżego powietrza, a ich wykonanie zajmuje dosłownie chwilkę. Są tez bardzo twarzowe. A przy okazji promu ...

6

Kim z zawodu był Pan Tralisław Tralaliński? -SKO organizatorem konkursu " Czy znam wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy"?

Do konkursu mógł przystąpić każdy, kto zna wiersze obu poetów. Zasady konkursu były podobne do zasad obowiązujących w teleturnieju Jeden z dziesięciu. Uczestnicy konkursu odpowiadali min. na takie pytania: Jakie jajka znosiła kaczka Dziwaczka, Jak miała na imię żona Słonia Trąbalskiego, Jakie potra ...

5

PKO Konto Pierwsze-kto jest jego szczęśliwym posiadaczem?

Najprostszy sposób na naukę samodzielności w świecie finansów

4

Gry w klasy i w gumę ciągle w modzie.

Odkąd zrobiło się ciepło wszystkie przerwy spędzamy na dworze. Gramy w klasy, w gumę. To bardzo stare gry, ale na szczęście moda na nie nie mija. Na samym dole piramidy żywieniowej jest woda i ruch. Wiemy o tym i wprowadzamy to w życie.

5

Zawsze niech będzie słońce!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.

4
1