1 2 następna ostatnia

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Łęczu. SKO w naszej szkole działa od 2000 roku. Chociaż jesteśmy małą, wiejską szkołą chętnie podejmujemy się różnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Mamy wiele ciekawych pomysłów, o których możecie przeczytać na naszym blogu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Kolejna zbiórka elektrośmieci

Od lutego organizowane są zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego .

1

28 maja - Święto Straży Granicznej w Gdańsku

Podczas ochodów 22 rocznicy powstania Straży Granicznej, uczniowie z najmłodszych klas zaprezentowali specjalnie przygotowany program artystyczny. Uroczystość patrona naszej szkoły była okazją do złożenia życzeń w formie wierszy i piosenek. Na zakończenie koncertu, dzieci wystąpiły wspólnie z solist ...

2

Szkolny biwak - nasz fotoreportaż

To był najlepszy odpoczynek na Mierzei Wiślanej w cichej i spokojnej miejscowości – Piaski

18

Otrzymaliśmy nagrodę !!!

Zajęliśmy II miejsce w XVII edycji Konkursu na selektywną zbiórkę odpadów

10

" Słodkie Piątki " c.d.

Rodzice pieką ciasto *>*>*> Uczniowie sprzedają *>*>*> Zarobione pieniądze przeznaczymy na .... >*>*>*>*>*>*>*>*>*> SZKOLNĄ WYCIECZKĘ DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY <*<*<*<*<*<*

6

Kartka z kalendarza

9 maja - Dzień Europy (Święto Unii Europejskiej)

1

OSP w Łęczu

Z okazji strażackiego święta, przypadającego w dniu św. Floriana składamy wszystkim druhnom i druhom z OSP w Łęczu najserdeczniejsze życzenia.

5
1 2 następna ostatnia