1 2 następna ostatnia

Mikołajkowe DIY
DIY to skrót od angielskiego Do It Yourself i oznacza zrób to sam. DIY jest sztuką, w której chodzi o samodzielne wykonanie przedmiotów użytkowych lub ozdobnych.
12
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Łęczu. SKO w naszej szkole działa od 2000 roku. Chociaż jesteśmy małą, wiejską szkołą chętnie podejmujemy się różnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Mamy wiele ciekawych pomysłów, o których możecie przeczytać na naszym blogu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Święta już tuż, tuż...

Życzymy Wam Wesołych Świąt i pełnych wiader śniegu w Lany Poniedziałek

7

PODSUMOWANIE KONKURSU WIELKANOCNEGO

Samorząd Uczniowski wybrał najładniejsze stroiki i ozdoby wielkanocne

7

W ŚWIECIE MITÓW

Klasa V zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym ,,W świecie mitów".

7

Międzyszkolny konkurs logopedyczno-plastyczny

Podczas "Dnia Otwartego" w naszej szkole zostały zaprezentowane prace z międzyszkolnego konkursu logopedyczno - plastycznego „Pomoc do ćwiczeń oddechowych”.

3

" Godzina dla Ziemi "

W sobotę - 23 marca, o godz. 20:30 zgaś światło!!! Na całym świecie, już po raz siódmy odbędzie się największa akcja ekologiczna - "Godzina dla Ziemi WWF"

4

Pierwszy dzień wiosny

Dawniej topiono Marzannę w rzece, aby płynęła do morza i wołano: "Marzanno, Marzanno ty słomiana panno zrób miejsce wiośnie, płyń gdzie pieprz rośnie! " Dziś nie chcemy zaśmiecać rzeki, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi przyrody i żyjemy z nią w zgodzie.

14
1 2 następna ostatnia