1

Mikołajkowe DIY
DIY to skrót od angielskiego Do It Yourself i oznacza zrób to sam. DIY jest sztuką, w której chodzi o samodzielne wykonanie przedmiotów użytkowych lub ozdobnych.
16
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

SKO - Szkoła Podstawowa w Łęczu im.Morskiego Oddziału Straży Granicznej

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej w Łęczu. SKO w naszej szkole działa od 2000 roku. Chociaż jesteśmy małą, wiejską szkołą chętnie podejmujemy się różnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Mamy wiele ciekawych pomysłów, o których możecie przeczytać na naszym blogu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Szkolna Wigilia

„Jest taki dzień ....... Bardzo ciepły, choć grudniowy…” W świąteczny nastrój, podczas wigilii szkolnej, wprowadzili nas uczniowie z kl.0,I,II i VI przedstawieniem pt. "Nie miały aniołki choinki na święta".

29

Stroiki świąteczne- rozstrzygnięcie konkursu

Podczas wigilii szkolnej wręczono nagrody za udział w konkursie na świąteczny stroik. Wszystkie były przepiękne i wszystkie nagrodzono. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły stroiki: Ani Tatar, Arka Górskiego, Pawła Górskiego, Zuzi Gołyńskiej, Zuzi Raszewskiej, Uli Filip i Konrada Rygla. Wszystkie str ...

1

ANIELSKI UCZEŃ

Adwent to „czas radosnego oczekiwania”.

1

Kolędujemy

W okresie świąt Bożego Narodzenia pamiętamy o tradycji kolędowania.

16

Bombki– zrobisz je szybko i bez zbędnych kosztów

W okresie świątecznym każda ozdoba, którą zrobimy sami jest więcej warta niż kupiona w sklepie.

9

Mikołajkowy tort SKO

6 grudnia to jeden z przyjemniejszych dni w roku. Każdy z niecierpliwością oczekuje na Mikołajkowe niespodzianki. Dzisiejszy dzień był dla nas wyjątkowy. Mimo śniegu i zawieruchy rozpoczęliśmy Mikołajki w Multilinie, gdzie obejrzeliśmy film pt."Kraina lodu", a po powrocie czekał na nas kolejny już ...

17
1