1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
18
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Słonecznych wakacji!

Uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny, wszyscy otrzymaliśmy świadectwa. Życzymy Wam dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku!

2

Apel podsumowujący pracę w roku szk. 2012/13

Podczas ostatniego apelu, 17 czerwca zostały rozdane nagrody za konkursy i pracę na rzecz szkoły. Nie zabrakło dyplomów i drobnych upominków dla oszczędzających w SKO (w sumie ponad 100). cieszymy się i mamy nadzieję, że w przyszłym roku liczba członków SKO wzrośnie.

0

Bal "szóstoklasisty"

14 czerwca uczniowie klas szóstych bawili się w szkole podstawowej ostatni raz. Bal otworzyła Pani Dyrektor, zabrzmiały dźwięki poloneza i wszyscy ruszyli do tańca. Zabawa trwała i nikt nie chciał, aby się skończyła.

0

Przekazanie nagrody

Na początku czerwca przybyli do nas goście z Banku PKO BP, Pani Dyrektor i Pani Małgorzata, która czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. W obecności przedstawiciela prasy lokalnej Dyrektor Banku przekazała nagrodę - aparat fotograficzny naszej Pani Dyrektor. I tym ...

0

Spotkanie z Pawłem Bęręsewiczem

W czerwcu gościliśmy pisarza, anglistę, autora słowników polsko -angielskich Pana Pawła Beręsewicza. Opowiedział nam o swojej pracy, a także o tym, co lubi robić po pracy.Na koniec spotkania Pan Paweł odpowiadał na nasze pytania i wpisywał dedykacje do książek.

0
1