1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
15
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Wycieczka do planetarium

27 maja byliśmy na wycieczce w planetarium przy Centrum Nauki KOPERNIK. Bank PKO BP przekazał nam 50 voucherów na pokaz "Kosmiczna wyprawa". Dziękujemy serdecznie za ten niezwykły prezent.

0

Święto Szkoły

23 maja świętowaliśmy rocznicę nadania szkole imienia Batalionu "Zośka". Nasza uroczystość połączona była z 70 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Jak co roku przybyło do naszej szkoły grono znakomitych gości. Byli "Zośkowcy", Pani Minister Bożena Żelazowska i wielu Przyjaciół , którzy otrzy ...

0

Wycieczka do Łodzi

21 maja byliśmy na wycieczce w Łodzi i w Łęczycy. Jak oszczędzamy, to pieniądze na wyjazdy mamy!

0

Urodzinowe zagadki Żyrafy Lokatki

W dzień urodzin Lokatki rozwiązujemy zagadki. Są nagrody, jest zabawa. SKO to ważna sprawa.

0

W hołdzie Świętemu

"Bieg papieski" - w galowych strojach, z biało-czerwoną flagą przeszliśmy ze szkoły do kościoła. Po przypomnieniu ważnych myśli Jana Pawła II i wspólnej modlitwie nasza katechetka wręczyła nagrody zwycięzcom konkursów o Janie Pawle II.

0

Narodowe Święto

2 maja w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na niezwykłą lekcję historii przybyła sama pani Konstytucja. To klasa IV a z wychowawczynią, panią Anią zaprosiła dostojnego gościa.

0
1