1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
15
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

W Tygodniku Regionalnym o SKO

Ukazał się kolejny artykuł o naszej Szkolnej Kasie Oszczędności. Dziękujemy Przyjacielowi naszej szkoły, redaktorowi Tygodnika Regionalnego panu Wiesławowi za promowanie naszej szkoły w powiecie.

3

Świąteczne życzenia.

Radosnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!

3

Dzień Ziemi

W poniedziałek, z małym wyprzedzeniem obchodziliśmy "Dzień Ziemi". Spotkaliśmy się na apelu przygotowanym przez panią Ulę i klasę IV b.

2

Niedziela Palmowa

Tradycyjnie w niedzielę sprzedawaliśmy palmy przygotowane przez naszych uczniów. Pozyskaliśmy kolejne fundusze, które przeznaczymy na potrzeby szkoły.

0

Wiosenny Kiermasz Świąteczny

Świąteczny kram ze stroikami, kolorowymi pisankami i kogutkami przyciąga, jak magnez. Wielkanocne ozdoby budzą powszechne zainteresowanie całej społeczności szkolnej. Czy wystarczy dla wszystkich? Mamy nadzieję, że tak.

0

Zbiórka zużytych telefonów komórkowych

W związku z nadchodzącym "Dniem Ziemi" przystępujemy do ogólnopolskiej akcji >ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ODBIERZ NOWY APARAT FOTOGRAFICZNY<. Zbieramy stare, zepsute telefony komórkowe.

1

Szkoła oszczędzania

Promujemy naszą Szkolną Kasę Oszczędności. W tym tygodniu w "Linii Otwockiej" ukazał się artykuł pod tytułem "Szkoła oszczędzania". Serdecznie dziękujemy redaktorowi gazety, panu Arturowi za opublikowanie informacji o SKO.

0

Przegląd Piosenki Powstańczej

Przed nami rocznica nadania szkole imienia Batalionu "Zośka", 70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Już teraz przygotowujemy się do uczczenia tych wydarzeń. 31 marca zorganizowaliśmy Szkolny Przegląd Piosenki Powstańczej.

0
1