1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Sprzedaż palm

Tradycyjnie w palmową niedzielę sprzedawaliśmy przed kościołem własnoręcznie robione palmy. w ten sposób zarabiamy na potrzeby naszej szkoły. Niemalże każdy uczeń przyniósł palmę na nasz kiermasz. Wszystkie palmy zostały sprzedane.

0

Konkurs na pisankę wielkanocną

23 marca został rozstrzygnięty konkurs na wielkanocną pisankę ogłoszony przez wychowawców świetlicy. Przez cały miesiąc uczniowie mogli przynosić swoje prace. Wygrała pisanka - "kurczak". Wszyscy mogliśmy podziwiać prace konkursowe, gdyż na korytarzu pojawiła się wystawa pisanek.

1

Kiermasz wielkanocny

Na przełomie marca i kwietnia, pod czujnym okiem wychowawców świetlicy zorganizowaliśmy w szkole kiermasz świąteczny, na którym sprzedawaliśmy towary własnoręcznie wykonane. Rozłożyliśmy na stołach stroiki, pisanki, zajączki oraz kartki świąteczne. Na holu głównym zrobiło się bajecznie. Nasz kierma ...

0
1