1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
15
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

"Nie" - dla wypalania traw

24 marca gościliśmy w szkole przedstawiciela straży pożarnej, który uświadomił nam, jakie szkody i zagrożenia niesie ze sobą wypalanie traw.

0

40 lat minęło...

Z początkiem wiosny świętujemy swój mały jubileusz. Z tej okazji udekorowaliśmy nasz korytarz, wystawiliśmy tablice z informacjami o SKO i przygotowaliśmy dla naszych uczniów wiosenne zadanie konkursowe. Nagrody czekają!

1

Powitanie wiosny

Radośnie i kolorowo świętowaliśmy nadejście wiosny.

1

Ciekawa lekcja o SKO

Dziś gościliśmy w szkole przedstawicieli Banku PKO BP w Otwocku, panią Małgosię i panią Monikę. Najpierw spotkały się z uczniami klasy II b, potem z uczniami klas czwartych. W trakcie niecodziennej lekcji przypomniały historię pieniądza, a także opowiedziały o działalności banku i SKO. Dziękujem ...

1

Konkurs ekonomiczny rozstrzygnięty

Uczniowie klas IV - VI mieli możliwość wykazania się wiedzą z zakresu bankowości. Ci, którzy bezbłędnie wykonali zadanie konkursowe zostali wyróżnieni i nagrodzeni. Gratulujemy!

0

"Góra grosza" - pieniądze policzone

W tegorocznej akcji "Góra grosza" zebraliśmy 588zł. Pieniądze zostały przekazane na cele Towarzystwa NASZ DOM.

0
1