1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
2
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Kiermasz wielkanocny

W marcu dzięki współpracy ze świetlicą zorganizowaliśmy kiermasz ozdób świątecznych. Przez dwa tygodnie można było kupić kolorowe pisanki, baranki, stroiki oraz karty świątecznie wykonywane przez uczniów. Nasze stoiska przyciągały klientów swoją różnorodnością i ciepłymi wiosennymi barwami.

1

Akcja "Palmy"

24 marca, w niedzielę palmową sprzedawaliśmy palmy wykonane przez naszych uczniów. Udało nam się zebrać ponad 1000 zł. Zarobione pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.

0

"Zimowe oszczędzanie z SKO"

W marcu przystąpiliśmy do konkursu "Zimowe oszczędzanie z SKO". Tu miła niespodzianka! Zdobyliśmy całkiem dobre miejsce w rankingu, znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce. Teraz jesteśmy na 11 miejscu i co dalej? To się okaże. Za oknem mróz, a w naszym konkursie panuje gorąca atmosfera. Pozdrawiamy ...

0

Powitanie wiosny

21 marca klasy IV - VI zebrały się na sali gimnastycznej, aby powitać wiosnę. Każda klasa przygotowała krótki występ. Było wesoło, ale przede wszystkim zielono. W tym dniu w naszej szkole obowiązywał kolor zielony. Klasy I - III nieco inaczej witały wiosnę. Ubierały stroiki, śpiewały piosenki i plą ...

0

Goście z banku

W marcu dwukrotnie odwiedziły nas Panie pracujące w Banku PKO BP w Otwocku, które przeprowadziły w naszej szkole lekcje na tematy dotyczące bankowości. 6 marca spotkały się z uczniami klas czwartych, 15 marca z uczniami klas drugich.

0
1