1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Witamy wiosnę!

Kolorowo i radośnie świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Podczas spotkania na sali gimnastycznej klasy 0 - III obejrzały przedstawienie przygotowane przez kl. IIa i prezentowały przygotowany w zespołach klasowych wizerunek "Pani Wiosny". Klasy IV - VI bawiły się przy pokazie mody wiosennej.

0

Trzymaj formę!

W marcu realizowaliśmy ogólnopolski projekt "Trzymaj formę!". Naszym zadaniem było propagowanie zdrowego stylu życia. Braliśmy udział w konkursach, przygotowywaliśmy gazetki oraz uczestniczyliśmy w spotkaniu z panią dietetyk. Było ciekawie, wesoło i kolorowo. Nad całym przedsięwzięciem czuwała pani ...

0

Konkurs "Kolejny rok - do oszczędzania krok"

Gazetka "Brawo Bank" zainspirowała nas do przeprowadzenia konkursu "Kolejny rok - do oszczędzania krok". Wzięli w nim udział uczniowie klas I - III. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie łamigłówek tematycznych związanych z oszczędzaniem.

0
1