1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
33
Blog SKO

SKO - Celestynowska "Zośka"

SKO - Celestynowska "Zośka"

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyści włączeni do grona czytelników naszej biblioteki. Życzymy im wielu ciekawych spotkań z książką!

2

Spotkanie z audiologiem

Uczniowie klas: IIIb i IIc gościli panią Agnieszkę - audiologa z otwockiej poradni.

0

Dyskoteka

Świetna zabawa, walentynkowe życzenia, nowe fundusze dla szkoły - a wszystko za sprawą dyskoteki, która odbyła się w "tłusty czwartek".

2

Konkurs ekonomiczny dla członków SKO

Po lekturze "BRAWO BANK" nadszedł czas na sprawdzenie naszej wiedzy z zakresu bankowości. Młodsi uczniowie rozwiązują krzyżówkę z hasłem, starsi bawią się w skojarzenia. Na zwycięzców czekają nagrody.

1

Nagroda za udział w konkursie "Wzorowa łazienka"

Dziękujemy społeczności szkolnej za zaangażowanie w program "Wzorowa łazienka". Otrzymaliśmy zapas środków czystości, który wystarczy na kilka miesięcy. Nasze wydatki na ten cel zostaną ograniczone. Mamy zaoszczędzone pieniądze.

1

Nowe oblicze szatni

Dzięki przedsiębiorczości p. dyrektor Anny Kędziorek oraz przychylności władz gminnych możemy cieszyć się nowymi szafkami. Dziękujemy.

0
1