1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
15
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Poczta walentynkowa rozdana

Nasi "listonosze" mieli sporo pracy. W walentynkowej skrzynce znalazło się bardzo dużo listów i liścików. Wszystkie zostały rozdane na czas. Dziękujemy pracownikom walentynkowej poczty. Blogowiczów cieplutko pozdrawiamy!!!

4

Ferie tuż, tuż ...

Wszystkim, którzy rozpoczynają od poniedziałku ferie życzymy udanego wypoczynku! Tym, którzy wracają do szkoły życzymy zapału do pracy! Dobry humor niech nie opuszcza nikogo, nie zapominajcie o sile uśmiechu:)))

0

Maski karnawałowe

Prace plastyczne naszych uczniów na konkurs "Maski karnawałowe" zostały wybrane. Ostatecznie jury wyróżniło 7 masek. Prace wysyłamy, a ich autorom życzymy szczęścia.

0

Dokarmiamy ptaki zimą

Uczniowie klasy IIa postanowili pomóc ptakom przetrwać zimę. Wspólnie z rodzicami zrobili karmniki i ustawili je na terenie szkoły. Zgodnie z harmonogramem dbają, aby w ptasich stołówkach nie zabrakło jedzenia. Dzięki nim wszyscy możemy obserwować przylatujące do nas ptaki.

0

Konkurs wiedzy ekonomicznej

Dziś na godzinie wychowawczej odbył się konkurs wiedzy ekonomicznej dla klas IV - VI. Wzięło w nim udział 46 uczniów. Na zwycięzców czekają nagrody.

1

Niech nam żyją 100 lat i jeszcze dłużej!

W styczniu i lutym zapraszamy do szkoły niezwykłych gości. Z okazji Święta Babci i Dziadka przygotowujemy okolicznościowe przedstawienia i własnoręcznie wykonane upominki . Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za ich "złote" serca !

0
1