1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
3
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Jasełka

Nasi uczniowie wspólnie z katechetką Panią Zofią przygotowali niezwykłe "Jasełka" pod hasłem "Wiara nas jednoczy". Wystawiali je nie tylko dla nas. W niedzielę 13.12 gościli ze swym występem na wigilii środowiskowej dla mieszkańców naszej miejscowości, zorganizowanej przez Panią Sołtys.

6

Szkolne kiermasze

Na początku grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz książek. Cieszył się dużym powodzeniem zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. W połowie miesiąca wystartowaliśmy ze sprzedażą ozdób i kart świątecznych. Wszyscy chętnie kupowali ręcznie wykonane choinki, stroiki, szopki i kartki.

0

Spotkanie z Panem D. Oskrobą

10 grudnia gościliśmy w naszej szkole mieszkańca Celestynowa, autora książki "Dosięgnąć horyzontu, czyli motocyklem przez świat". Nasz gość, absolwent naszej szkoły opowiedział nam o niezwykłej wyprawie motocyklowej. Przy tym mieliśmy okazję zadać Panu Darkowi wiele pytań, na które chętnie odpowied ...

0

"Góra grosza"

W dniach 26.11 - 7.12.2012 włączyliśmy się do XIII ogólnopolskiej akcji "Góra grosza". Jak, co roku zbieraliśmy grosiki, aby pomóc dzieciom z Domów Dziecka i rodzin zastępczych.

0

Słodki dar serca

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole trwała akcja "Słodki dar serca". Przez dwa tygodnie zbieraliśmy słodycze dla dzieci z Domu Dziecka w Otwocku.

0

I Dziecięca Sesja Gminy Celestynów

6 grudnia odbyła się w naszej szkole I Dziecięca Sesja Rady Gminy. Wzięli w niej udział przedstawiciele władz gminnych (Wójt, Kierownik Oświaty, Radni Gminy), dyrektorzy oraz przedstawiciele wszystkich szkół znajdujących się na terenie naszej gminy - 4 szkół podstawowych i gimnazjum.

3
1