1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Grudniowe kiermasze

W grudniu zorganizowaliśmy dwa kiermasze: kiermasz kiermasz taniej książki i kiermasz świąteczny. Pierwszy był nadzorowany przez pana z biblioteki, nad drugim czuwały panie ze świetlicy. Udało się nam pozyskać kolejne fundusze.

0

Goście z banku

5 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Banku Polskiego PKO z Otwocka. Uczestniczyli w nim uczniowie klas czwartych.

0

Wrzesień - rozpoczęcie działalności SKO w nowym roku szkolnym

Jak, co roku wzięliśmy się do pracy z wielkim zapałem. Przypomnieliśmy uczniom i rodzicom nasz regulamin, ogłosiliśmy zbiórkę surowców wtórnych, pozyskaliśmy nowych członków SKO, wzięliśmy udział w akcji "Sprzątanie świata" i zorganizowaliśmy dyskotekę. Blog cierpliwie czekał.

0

"Październik miesiącem oszczedzania"

Zdecydowaliśmy się przystąpić do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Do naszego szkolnego "banku" zaczęły systematycznie wpływać pieniądze. Poza tym przygotowaliśmy apel dla naszej społeczności szkolnej.

0

"Słodki dar serca"

Na przełomie listopada i grudnia zorganizowaliśmy akcję na rzecz Domu Dziecka w Otwocku. Zbieraliśmy słodycze na świąteczne paczki dla dzieci.

0

Listopad - nie tylko zabawa!

Wzięliśmy udział w konkursie plastycznym na plakat promujący oszczędzanie. Z uczniami klas trzecich rozmawialiśmy o znaczeniu skrótów: SKO, PKO. Bawiliśmy się na dyskotece "andrzejkowej".

0
1