1 2 następna ostatnia

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
15
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Andrzejki

Czwartkowy wieczór upłynął w atmosferze andrzejkowych wróżb i zabawy. Dla SKO i Szkolnego Samorządu stał się okazją do zorganizowania kiermaszu, sprzedaży ciast oraz dochodowej dyskoteki.

0

Nagroda PKO BP dla Piotra

Warto brać udział w konkursach organizowanych przez PKO Bank Polski. Nasz kolega z kl. IIIa, Piotr W. otrzymał atrakcyjną nagrodę - aparat fotograficzny za pracę plastyczną zgłoszoną do konkursu "Wakacyjna przygoda z finansami". Gratulujemy!

0

Przygotowujemy desery

Klasy szóste uczą się przygotowywać desery. Podczas andrzejkowej dyskoteki będą sprzedawać ciasto, które same upieką. Do czwartku coraz bliżej.

0

Nakrętki dla Zbyszka

Chcemy pomóc i zadbać o nasze środowisko. Rozpoczynamy zbiórkę korków dla podopiecznego fundacji "Zdążyć z Pomocą", małego Zbysia, który dziś obchodzi swoje pierwsze urodziny.

1

Podsumowanie pierwszej zbiórki baterii - gala w kinie "PRAHA"

Przedstawiciele naszej szkoły: pani Dyrektor A. Kędziorek, wychowawczyni klasy Ia ze swoimi uczniami uczestniczyli w gali podsumowującej konkurs "Zbiórka zużytych baterii 2014" zorganizowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Następnego dnia nasi najmłodsi uczniowie otrzymali kaski rowero ...

1

Witamy pierwszaków w gronie członków SKO

Uczniowie klas pierwszych zaczynają oszczędzać. Mają już konta, otrzymali książeczki oszczędnościowe i czerwone piłeczki z logo SKO. Wkrótce dołączy do nas kolejna grupa pierwszoklasistów.

1

Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

10 listopada wspólnie z mieszkańcami Celestynowa oraz znakomitymi gośćmi świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. Przed publicznością wystąpili uczniowie z klasy VIc i IIc, a także chór "Nowogródzkie Orły" z Warszawy.

0

Dyskotekowe szaleństwa

6 listopada bawiliśmy się na dyskotece. Każdy uczestnik zabawy uiścił opłatę w wysokości 2 zł.

1

Kiermasz książek

Podczas zebrania, które odbyło się 4 listopada zorganizowaliśmy kiermasz książek dla dorosłych. Nad całym przedsięwzięciem czuwał nasz bibliotekarz.

0

Pomagajmy zwierzętom ze schroniska w Celestynowie!

Chcemy wesprzeć podopiecznych celestynowskiego schroniska. Ogłaszamy zbiórkę karmy dla zwierząt!

1
1 2 następna ostatnia