1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
12
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Z SKO za Pan Brat

W listopadowe popołudnia wychowawczynie świetlicy przeprowadziły dla podopiecznych z klas I - III cykl zajęć pod hasłem: "Z SKO za Pan Brat" .

0

Tytuł dla NEWSLETTERA

Na początku listopada ogłosiliśmy konkurs na tytuł naszego newslettera. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV - VI. Mamy nazwę dla naszego biuletynu.

0

Święto Niepodległości

Coroczną akademię z okazji 95 rocznicy odzyskania niepodległości przygotowała klasa VIb. Po występach naszych uczniów wysłuchaliśmy niezwykłego koncertu polskich pieśni patriotycznych w wykonaniu polskiego chóru z Białorusi "Kraj rodzinny".

0

Konkurs "AKCJA SEGREGACJA"

Czytelnicy gazetki "BRAWO BANK" wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez bank PKO BP. 11 najlepszych prac zostało wysłanych do Organizatora konkursu. Wyróżnionym autorom życzymy powodzenia!

3

Wycieczka do Centrum "Kopernik"

5 listopada najaktywniejsi członkowie SKO z klas trzecich i czwartych pojechali na wycieczkę do Naukowego Centrum "Kopernik" w Warszawie. Poprzez zabawę zgłębiali tajniki wiedzy o otaczającym świecie. Współorganizatorem wyjazdu był bank PKO BP w Otwocku, który podarował naszej Szkolnej Kasie Oszczę ...

0

"Kiermasz dobrej ksiażki"

W naszej szkole trwa kolorowy kiermasz książek. Stoiska budzą zainteresowanie całej społeczności szkolnej. Dobre książki w dobrej cenie kupują uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy szkoły. Nad całym przedsięwzięciem czuwa nasz bibliotekarz, pan Grzegorz. Dziękujemy!

0

Akcja "Nakrętka"

Od października zbieramy plastikowe korki od butelek dla podopiecznych fundacji "Dom, Rodzina, Człowiek". Mamy nadzieję, że nasze działania, choć w niewielkim stopniu ułatwią naszym rówieśnikom zdobycie nowych wózków inwalidzkich. Pomagamy, jak umiemy!

0
1