1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO - Celestynowska "Zośka"

SKO - Celestynowska "Zośka"

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Europejska Odznaka Jakości eTwinning

Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Pandemic in the Eyes of Children". Oznacza to, że praca uczniów, nauczyciela i szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom! Projekt "Pandemic in the Eyes of Children" ...

0

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Ślemy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty w tym niezwykle ważnym dniu.

2

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy cykl spotkań dla przedszkolaków i uczniów klas 1 dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Cenna wiedzę naszym dzieciom przekazuje asp.szt. Grzegorz Kwas- dzielnicowy Posterunku Policji w Celestynowie. Dziękujemy za poświęcony czas i cenną lekcję!

2

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

W tym tygodniu naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście p. Agata Karwowska - dyrektor i p. Monika Zawada - opiekun naszego SKO z ramienia PKO Bank Polski. W trakcie spotkań uczniowie klas 3 dowiedzieli się co to jest bank i dlaczego warto w nim przechowywać pieniądze. O tym zaś dlaczego warto oszc ...

0
1