1

Dzień Edukacji Narodowej
Jest okazją do podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w edukację za ich zaangażowanie, rozwijanie umiejętności uczniów oraz pomoc w nauce.
15
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

Zbiórka zużytych baterii

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy firmie "REBA" zużyte baterie . Nie wiemy, czy mamy szansę na wygraną w konkursie, ale wiemy, że dzięki takim zbiórkom troszczymy się o nasze środowisko.

0

Spotkanie z Panem Eugeniuszem

23 października gościliśmy w szkole Pana Eugeniusza Kinasza, przedstawiciela Związku Sybiraków. Na spotkanie przybyli: pan Wójt, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz dziennikarze prasy lokalnej.

1

Dzień Papieski

"Świętymi bądźcie!" to hasło tegorocznego "Dnia Papieskiego". Świętowaliśmy ten dzień 20.10.2014r. Dowiedzieliśmy się, jak wyglądało konklawe w październiku 1978 roku.

1

Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia dla naszych nauczycieli i pracowników administracji i obsługi popłynęły w trakcie poniedziałkowego apelu "Bukiet kwiatów zamiast słów". Pozdrawiamy gorąco wszystkich pracowników oświaty!

2

Niezwykła wycieczka

10 października uczniowie klas trzecich pojechali do planetarium "Niebo Kopernika". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że vouchery do planetarium ufundował bank PKO BP S.A. Dodatkowo, w drodze powrotnej klasy trzecie odwiedziły bank PKO BP w Otwocku, z którym współpracuje nasza Szkoln ...

0

Przystępujemy do konkursu plastycznego "Jestem przedsiębiorczy"

9 października ogłosiliśmy konkurs plastyczny PKO BP "Jestem przedsiębiorczy". Pierwsze prace konkursowe powstały na zajęciach świetlicowych. Na pozostałe czekamy do 30 października. Tydzień SKO trwa. Uwaga: na relację z dnia jutrzejszego trzeba poczekać do poniedziałku. Zapraszamy!

0

Czy pieniądze sa nam potrzebne?

8 października w klasie drugiej odbyła się lekcja przedsiębiorczości. Trochę informacji o pieniądzach, trochę matematyki ... oraz inwencji twórczej.

2

Uczymy się przedsiębiorczości

7 października, wspólnie z Samorządem Szkolnym zorganizowaliśmy dochodową dyskotekę dla klas IV - VI połączoną ze sprzedażą ciast. To słodkie, taneczne popołudnie przyniosło nam 194 zł dochodu. Na tym nie poprzestaniemy.

0

Październik miesiącem oszczędzania - apel

6 października odbył się u nas apel SKO. Razem z Żyrafką - Lokatką wszystkim przypomnieliśmy, jak ważne jest oszczędzanie. Jednocześnie rozpoczął się "Październikowy tydzień SKO".

4
1