1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SKO - Celestynowska "Zośka"

SKO - Celestynowska "Zośka"

Serdecznie witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie. Nasza przygoda z SKO trwa 50 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga:)

Nasz gość - Steffen Moller

25 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z aktorem, kabareciarzem, autorem książek o Polsce - Steffenem Mollerem. Serdecznie dziękujemy stowarzyszeniu "Aktywni dla Celestynowa", prezesowi p. Annie Jedynak - Koczuk oraz wiceprezesowi p. Jackowi Poplewskiemu za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

4

Dla Babci i Dziadka

Świętowanie trwa - kolorowe przedstawienia, gorące życzenia, własnoręcznie wykonane upominki - ukłony w stronę naszych Babć i Dziadków.

2

Koncert kolęd i pastorałek.

W niedzielę 24 stycznia odbył się charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować występ. Dziękujemy naszym gościom za wsparcie finansowe. Pieniądze zebrane podczas koncertu przeznaczymy na zakup sprzętu nagłaśniającego.

2

Kiermasz książek

Zebranie rodziców to doskonała okazja na zorganizowanie kiermaszu.

4

Koniec I półrocza

Apel do uczniów: pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa w czasie ferii, dobrze zaplanujmy pracę w II półroczu!

2
1