1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO Szkoła Podstawowa Nr 2 DT

SKO Szkoła Podstawowa Nr 2 DT

Witamy na szkolnym blogu SKO w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2015/16. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga - naszych konkursów, pomysłów na oszczędzanie. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Piosenka naszych SKO-wiczów!

Bezkonkurencyjne wykonanie piosenki SKO naszej szkoły przez uczniów klasy II c i Ie.

8

Już jutro wyniki najlepszego wykonania piosenki SKO

Już jutro dowiemy się, która grupa najlepiej zaśpiewa piosenkę SKO.

8

Podsumowanie I półrocza działalności SKO

Informacje podsumowujące działalność SKO w naszej szkole po I półroczu roku szkolnego 2015/2016

9

Wypieki świąteczne SKO-wiczów

Najmłodsi SKO-wicze przygotowują się do Świąt

5

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe

4

SKO włącza się w Szlachetną Paczkę

SKO-wicze włączają się w Szlachetną Paczkę.

0

Edukacja globalna

Dlaczego kraje Południa są biedne? Na to i inne pytania odpowiadali uczniowie klasy Ie podczas lekcji poświęconej edukacji globalnej.

0

SKO-wicze pomagają potrzebującym

Paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących pomocy. Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się z osobami potrzebującymi wsparcia. Wolontariusze naszej szkoły, uczniowie klasy VI a i VI b, w tym roku pomogli w przygotowaniu pracownikom MGOPS paczek żywnościowych, które tra

0
1 2 następna ostatnia