1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

SKO Łączki

SKO Łączki

Witamy w SKO Szkoły Podstawowej im. Stanisława Krupki w Łączkach. Zapraszamy do czytania naszego bloga i komentowania postów. Pozdrawiamy :)

LEW czy KUNA? Czyli o walutach i ich wymianie. - lekcja w kl. II - III

Uczniowie kl. II i III w czasie zajęć z Dyrektor banku PKO BP w Kadzidle dowiedzieli się czym jest waluta oraz jakie waluty obowiązują w krajach europejskich

0

Czym jest SKO? - lekcja promująca oszczędzanie w ramach SKO w kl. I

Uczniowie kl. I po raz pierwszy uczestniczyli w lekcji prowadzonej przez przedstawiciela banku PKO BP. Dowiedzieli się czym jest SKO i jakie płyną korzyści z posiadania konta oszczędnościowego.

0

Podsumowanie akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2

PROMOCJA SKO

Ślubowanie uczniów kl. I i zapoznanie z ideą oszczędzania w SKO

1

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W pierwszy piątek października przypada Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to świetna okazja aby zmotywować młodszych i starszych do doskonalenia umiejętności szybkiego liczenia oraz przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Umiejętność wykonywania działań w pamięci przydaje się nie tylko w szkol ...

0
1