1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY...

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo kolorowy. Klasy 1-6 wcześniej wybrały kolor, w który wszyscy się przebierali. Na sali gimnastycznej przeprowadzone zostały konkursy m.in. pokaz talentów, moda wiosenna oraz zieloną wiosnę na głowach. Ponadto jury wybrało MISS i MISTERA WIOSNA 2019r.

1

PRZYRZECZENIE HARCERSKIE

PRZYRZECZENIE HARCERSKIE Jeden świat jedno przyrzeczenie Jedna prawda, którą zna każdy z nas Jeden czas jedno wydarzenie Jeden uśmiech, który żyje sto lat

1

100 ROCZNICA POWSTANIA WKU W INOWROCŁAWIU

12 marca 2019r. klasy 4a i 4b skorzystały z zaproszenia do udziału w obchodach 100 rocznicy powstania WKU w Inowrocławiu. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w Kościele Garnizonowym pw. św.Barbary i św.Maurycego. Dalsza część obchodów odbywała się w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu. Wręczono odzn ...

0

WYCIECZKA DO BERLINA

09.03.2019r. czworo uczniów z klasy V a z p. Anną Pomianek, p. Ewą Paluch, p. Pawłem Brzykcy oraz z uczniami i opiekunami ze szkoły Podstawowej nr 8 w Inowrocławiu wybrali się na targi turystyczne do Berlina. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili stolicę Niemiec w towarzystwie przewodnika, a następnie udali ...

0

Wycieczka do Torunia

6 marca uczniowie z kl. 2a, wraz z wychowawczynią, a jednocześnie prowadząca zajęcia Wiolettą Górną, w ramach projektu ,"Buduję, koduję,programuję " uczestniczyły w zajęciach w Akademii Nauk w Toruniu. Dzieci dowiedziały się co to jest algorytm. Uczestniczyły w eksperymentach z robotyki, stolarstwa, ...

0

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

6 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klasy 1a i 1b, wzięli udział w uroczystości pasowania na czytelników szkolnej biblioteki. Zanim jednak stali się pełnoprawnymi czytelnikami, obejrzeli inscenizację przygotowaną przez starszych kolegów z klasy 5b, którzy wcielili się w postaci z bajek: Kras ...

0

8 marca

8 marca 2019r. odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Męska część społeczności szkolnej przygotowała dla wszystkich kobiet przedstawienie. Swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

0

BAL KARNAWAŁOWY KL. I-III

Karnawał to czas przepełniony tańcem i muzyką, to miła,szalona tradycja pełna smaków i zabaw. Lubiana jest przez dorosłych i uwielbiana przez dzieci.Tak też było u nas, w dniu 22 lutego 2019 roku. To tego dnia w naszej szkole uczniowie klas najmłodszych mogli wcielić się w najróżniejsze kolorowe, ba ...

0

OPERA "DON CARLOS"

1 marca 2019r. melomani z naszej szkoły po raz kolejny odwiedzili Operę Nova w Bydgoszczy. Tym razem pojechaliśmy na operę Giuseppe Verdiego "Don Carlos". Akcja rozgrywała się w Hiszpanii, ok. 1560 r. Ze względów politycznych Filip II Habsburg zawarł małżeństwo z francuską księżniczką Elżbietą ...

0

WYJAZD DO TEATRU MIEJSKIEGO W INOWROCŁAWIU

5 lutego klasy I-III wraz z wychowawczyniami wybrały się na Musical profilaktyczny "Co w trawie piszczy", czyli w grupie siła. Dziś w czasach zapotrzebowania na akceptację i tolerancję, twórcy Musicalu ukazali nam życie drobnych stworzeń, zabawnych przez swój wygląd i dziwactwa, uświadamiając wszyst ...

1
1 2 3 następna ostatnia