1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę!
1
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

WYJAZD DO TEATRU MIEJSKIEGO W INOWROCŁAWIU

5 lutego klasy I-III wraz z wychowawczyniami wybrały się na Musical profilaktyczny "Co w trawie piszczy", czyli w grupie siła. Dziś w czasach zapotrzebowania na akceptację i tolerancję, twórcy Musicalu ukazali nam życie drobnych stworzeń, zabawnych przez swój wygląd i dziwactwa, uświadamiając wszyst ...

1

ŚLUBUJEMY- UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA

25 października 2018 roku od samego rana w Zespole Szkół w Dąbrowie panowała świąteczna atmosfera. A to dlatego, iż tego właśnie dnia 27 dzieci z klas pierwszych składało uroczyste ślubowanie na ucznia klasy pierwszej. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej szkoły. Dyrektor szkoły pan Pa ...

0

WSZYSCY ŚWIĘCI BALUJĄ W NIEBIE...

Tradycyjnie w dniu 30.10.2018 r. odbył się bal świętych, który rozpoczął się przejściem orszaku „świętych” ulicami Dąbrowy na cmentarz parafialny. Zgromadzeni odmówili tam dziesiątkę różańca za zmarłych. Później w świetlicy wiejskiej zaczęły się pląsy przy anielskiej muzyce i konkursy, które wzbud ...

0

Wycieczka Warszawa

UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ W sobotę i niedzielę 10 i 11 listopada 2018 roku 40 uczniów Zespołu Szkół w Dąbrowie wraz z opiekunami: Panią Wiolettą Górną, Panią Ewą Paluch i dyrektorem szkoły Panem Pawłem Brzykcym wzięło udział w wycieczce do Warsz ...

0

Pasowanie na czytelnika

13 kwietnia w piątek uczniowie kl. Ia wraz z wychowawcznią Wiolettą Górną zostały zabrane do Bajkowej Krainy, przez dwa skrzaty (Filipa Nowobilskiego i Jakuba Obałę) Skrzaty zaprosiły nas na przedstawienie, którego inicjatorką była p. Ewa Kasprzak- nauczyciel biblioteki. Dziewczęta i chłopcy z kl ...

3

Wycieczka do lasu

W dniu 19.04.2018r. uczniowie klas II, III a i III b wraz z opiekunkami p. Anną Pomianek i p. Arletą Stasiak wybrali się na wycieczkę do lasu w Szczepanowie. Przypomnieliśmy sobie wiadomości na temat budowy lasu i jego mieszkańców, posadziliśmy 450 dębów i na koniec odpoczęliśmy przy wspólnym ogni ...

2

Wycieczka do Jumping Place

W dniu 17.03.2018r. uczniowie klasy II, IV a i klas III wraz z paniami wybrali się do parku trampolin w Bydgoszczy. Czas spędzony w Jumping Place przebiegł bardzo aktywnie, pod okiem instruktora. Po szaleństwach na trampolinach musieliśmy się trochę posilić, a potem szczęśliwie wróciliśmy z powr ...

3

HARCERSKI SURVIVAL

W czasie ferii zimowych odbyło się 2-dniowe zimowisko pod hasłem „HARCERSKI SURVIVAL”. Uczestniczyło w nim 42 zuchów i harcerzy z Zespołu Szkół w Dąbrowie.

3

WYCIECZKA DO FAMILY PARKU

W czasie ferii zimowych odbyła się wycieczka do Family Parku w Bydgoszczy. Wzięło w niej udział 44 uczniów. Opiekę w czasie wycieczki sprawowały nauczycielki : p. Wioletta Górna, p. Ewa Paluch. Dzieci wzięły udział w cztero godzinnej zabawie połączonej z zajęciami edukacyjnymi. Była to niesamowit ...

3

CO ROBIĄ BANKI?

27 listopada odwiedziła naszą szkołę pani z Banku- Marzena Posadzy. Przeprowadziła ciekawą lekcję dotyczącą bankowości. W lekcji wzięły udział najmłodsze dzieci w naszej szkole wraz z wychowawczyniami p. Wiolettą Górną i p. Ewą Paluch.W czasie zajęć uczniowie klas I miały okazję, by uporządkować wi ...

2
1 2 3 następna ostatnia