1

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Szkolny Konkurs SKO

Rozstrzygnięcie konkursu SKO - Zrób plakat reklamowySKO- zachęć innych do oszczędzania. 16 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu SKO. Organizatorem konkursu była opiekunka SKO p. Wioletta Górna. Komisja w składzie p. Magdalena Czerwińska,p. Danuta Mikołajewska,p. Karolina Kicińska ...

8

Wycieczka do lasu

11 października klasy pierwsze i druga Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do lasu w Szczepanowie. W leśniczówce czekał pan leśniczy, który zaprosił nas na wędrówkę po jesiennym lesie.

2

Dzień Seniora

W bieżącym roku Europejski Dzień Seniora przypada na 20 października. Seniorzy naszej gminy swoje święto obchodzili 6 października. Nie zapomnieliśmy o naszych Seniorach i jak co roku przygotowaliśmy program artystyczny. Zaprezentowali się uczniowie kl. IV i VI- Szkoły podstawowej, jak również młodz ...

0

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. W tym roku 29 września w akcję ponownie włączył się Zespół Szkół w Dąbrowie. Koordynatorem akcji była Katarzyna Jaskólska – nauczycielka matematyki. Celem akcji jest propagowanie zabawowej ...

0

II Wojna Światowa

25 września naszą szkołę odwiedzili członkowie Chóru Szczepanowianie. Wraz z młodzieżą z gminy Dąbrowa wystąpili w inscenizacji muzycznej pt. " Okupacja z piosenką"

0

"Sprzątanie świata"

Akcja "Sprzątanie Świata"

1

Festyn Archeologiczny w Biskupinie.

Nasza pierwsza wycieczka w tym roku szkolnym. Biskupin odwiedziliśmy i dobrze się tu bawiliśmy. W konkursach uczestniczyliśmy, wystawę mieczy obejrzeliśmy, tańce szkockie podziwialiśmy.

1

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku za nami , na nasz blog zapraszamy i wszystkich pozdrawiamy.!!!

2

Dzień dobry!!!

Witamy!!!

1
1