1 2 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

HARCERSKI SURVIVAL

W czasie ferii zimowych odbyło się 2-dniowe zimowisko pod hasłem „HARCERSKI SURVIVAL”. Uczestniczyło w nim 42 zuchów i harcerzy z Zespołu Szkół w Dąbrowie.

3

WYCIECZKA DO FAMILY PARKU

W czasie ferii zimowych odbyła się wycieczka do Family Parku w Bydgoszczy. Wzięło w niej udział 44 uczniów. Opiekę w czasie wycieczki sprawowały nauczycielki : p. Wioletta Górna, p. Ewa Paluch. Dzieci wzięły udział w cztero godzinnej zabawie połączonej z zajęciami edukacyjnymi. Była to niesamowit ...

3

CO ROBIĄ BANKI?

27 listopada odwiedziła naszą szkołę pani z Banku- Marzena Posadzy. Przeprowadziła ciekawą lekcję dotyczącą bankowości. W lekcji wzięły udział najmłodsze dzieci w naszej szkole wraz z wychowawczyniami p. Wiolettą Górną i p. Ewą Paluch.W czasie zajęć uczniowie klas I miały okazję, by uporządkować wi ...

2

Wycieczka do Balczewa

Recykling to działanie, Które zakłada zawracanie, Zamiast plastikowe butelki wyrzucać, Trzeba je do żółtych pojemników wrzucać. 13 listopada uczniowie kl. Ia wraz zwychowawczynią Wiolettą Górną oraz p. Piotrem Dobrzyńskim gościli w zakładzie recyklingu tworzyw sztucznych Plast- ...

1

DZIEŃ KOLORU POMARAŃCZOWEGO

Klasa Ia wraz ze swoją wychowawczynią Wiolettą Górną uczestniczyła w niezwykle zdrowym dniu marchewkowym. U wszystkich dzieci tego dnia dominował kolor pomarańczowy. Celem wspólnej zabawy była edukacja dzieci w zakresie prawidłowego odżywiania, dbanie o własne zdrowie oraz zachęcanie ich do sp ...

1

Szkolny Konkurs SKO

Rozstrzygnięcie konkursu SKO - Zrób plakat reklamowySKO- zachęć innych do oszczędzania. 16 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu SKO. Organizatorem konkursu była opiekunka SKO p. Wioletta Górna. Komisja w składzie p. Magdalena Czerwińska,p. Danuta Mikołajewska,p. Karolina Kicińska ...

8

Wycieczka do lasu

11 października klasy pierwsze i druga Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do lasu w Szczepanowie. W leśniczówce czekał pan leśniczy, który zaprosił nas na wędrówkę po jesiennym lesie.

2

Dzień Seniora

W bieżącym roku Europejski Dzień Seniora przypada na 20 października. Seniorzy naszej gminy swoje święto obchodzili 6 października. Nie zapomnieliśmy o naszych Seniorach i jak co roku przygotowaliśmy program artystyczny. Zaprezentowali się uczniowie kl. IV i VI- Szkoły podstawowej, jak również młodz ...

1

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. W tym roku 29 września w akcję ponownie włączył się Zespół Szkół w Dąbrowie. Koordynatorem akcji była Katarzyna Jaskólska – nauczycielka matematyki. Celem akcji jest propagowanie zabawowej ...

0

II Wojna Światowa

25 września naszą szkołę odwiedzili członkowie Chóru Szczepanowianie. Wraz z młodzieżą z gminy Dąbrowa wystąpili w inscenizacji muzycznej pt. " Okupacja z piosenką"

0
1 2 następna ostatnia