1 2 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
17
Blog SKO

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Szkoła Podstawowa Dąbrowa

Pasowanie na czytelnika

13 kwietnia w piątek uczniowie kl. Ia wraz z wychowawcznią Wiolettą Górną zostały zabrane do Bajkowej Krainy, przez dwa skrzaty (Filipa Nowobilskiego i Jakuba Obałę) Skrzaty zaprosiły nas na przedstawienie, którego inicjatorką była p. Ewa Kasprzak- nauczyciel biblioteki. Dziewczęta i chłopcy z kl ...

3

Wycieczka do lasu

W dniu 19.04.2018r. uczniowie klas II, III a i III b wraz z opiekunkami p. Anną Pomianek i p. Arletą Stasiak wybrali się na wycieczkę do lasu w Szczepanowie. Przypomnieliśmy sobie wiadomości na temat budowy lasu i jego mieszkańców, posadziliśmy 450 dębów i na koniec odpoczęliśmy przy wspólnym ogni ...

2

Wycieczka do Jumping Place

W dniu 17.03.2018r. uczniowie klasy II, IV a i klas III wraz z paniami wybrali się do parku trampolin w Bydgoszczy. Czas spędzony w Jumping Place przebiegł bardzo aktywnie, pod okiem instruktora. Po szaleństwach na trampolinach musieliśmy się trochę posilić, a potem szczęśliwie wróciliśmy z powr ...

3

HARCERSKI SURVIVAL

W czasie ferii zimowych odbyło się 2-dniowe zimowisko pod hasłem „HARCERSKI SURVIVAL”. Uczestniczyło w nim 42 zuchów i harcerzy z Zespołu Szkół w Dąbrowie.

3

WYCIECZKA DO FAMILY PARKU

W czasie ferii zimowych odbyła się wycieczka do Family Parku w Bydgoszczy. Wzięło w niej udział 44 uczniów. Opiekę w czasie wycieczki sprawowały nauczycielki : p. Wioletta Górna, p. Ewa Paluch. Dzieci wzięły udział w cztero godzinnej zabawie połączonej z zajęciami edukacyjnymi. Była to niesamowit ...

3

CO ROBIĄ BANKI?

27 listopada odwiedziła naszą szkołę pani z Banku- Marzena Posadzy. Przeprowadziła ciekawą lekcję dotyczącą bankowości. W lekcji wzięły udział najmłodsze dzieci w naszej szkole wraz z wychowawczyniami p. Wiolettą Górną i p. Ewą Paluch.W czasie zajęć uczniowie klas I miały okazję, by uporządkować wi ...

2

Wycieczka do Balczewa

Recykling to działanie, Które zakłada zawracanie, Zamiast plastikowe butelki wyrzucać, Trzeba je do żółtych pojemników wrzucać. 13 listopada uczniowie kl. Ia wraz zwychowawczynią Wiolettą Górną oraz p. Piotrem Dobrzyńskim gościli w zakładzie recyklingu tworzyw sztucznych Plast- ...

1

DZIEŃ KOLORU POMARAŃCZOWEGO

Klasa Ia wraz ze swoją wychowawczynią Wiolettą Górną uczestniczyła w niezwykle zdrowym dniu marchewkowym. U wszystkich dzieci tego dnia dominował kolor pomarańczowy. Celem wspólnej zabawy była edukacja dzieci w zakresie prawidłowego odżywiania, dbanie o własne zdrowie oraz zachęcanie ich do sp ...

1

Szkolny Konkurs SKO

Rozstrzygnięcie konkursu SKO - Zrób plakat reklamowySKO- zachęć innych do oszczędzania. 16 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu SKO. Organizatorem konkursu była opiekunka SKO p. Wioletta Górna. Komisja w składzie p. Magdalena Czerwińska,p. Danuta Mikołajewska,p. Karolina Kicińska ...

9

Wycieczka do lasu

11 października klasy pierwsze i druga Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do lasu w Szczepanowie. W leśniczówce czekał pan leśniczy, który zaprosił nas na wędrówkę po jesiennym lesie.

2
1 2 następna ostatnia