1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
7
Blog SKO

SKO SZCZYTNA

SKO SZCZYTNA

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej wita wszystkich blogowiczów. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga, głosowania na nas i komentowania naszych wpisów.

Nowy konkurs plastyczny w Brawo Bank

NOWY ROK zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas ma plany i postanowienia, które zamierza wprowadzić w życie od pierwszego stycznia! Jakie są Wasze postanowienia?

7

Świąteczny kiermasz

Adventalia w Szczytnej to okazja do wspólnego kolędowania, pochwalenia się umiejętnościami kulinarnymi i artystycznymi. Nasza szkoła kolejny raz uczestniczyła w tej świątecznej imprezie.

6

Zbieramy zużyte baterie

Od kilku lat pani Dominika Mielnik zachęca uczniów naszej szkoły do zbiórki zużytych baterii.

2

SKO-wiczów przybywa !

Z każdym tygodniem jest nas więcej. W mikołajki swoich pakiecików od PKO BP doczekali się Oliwia, Przemek i Ewelina. Nie przyniósł ich Mikołaj tylko opiekun SKO, ale cieszą tak samo!

0

Zakrętkowy zawrót głowy

Klasa trzecia to eksperci w gromadzeniu plastikowych zakrętek. Jeżeli masz zbędne zakrętki to nie wyrzucaj ich do kosza. Przynieś do III a. Trzecioklasiści wiedzą co z nimi zrobić!

0
1