1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

SKO SZCZYTNA

SKO SZCZYTNA

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej wita wszystkich blogowiczów. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga, głosowania na nas i komentowania naszych wpisów.

Nowy Rok 2014

Szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzy wszystkim blogowiczom SKO Szczytna

11

Jasełka

W magiczną świąteczną atmosferę wprowadzili nas trzecioklasiści z p. Renatką. Kolędy, życzenia, świąteczny wystrój szkoły doskonale nastroiły uczniów i nauczycieli.

0

Mikołajki

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj. Było słodko, zabawnie i bardzo przyjemnie. My sami dla Mikołaja też mieliśmy niespodzianki w formie występów.

0

Odzyskanie Niepodległości przez Polskę

Lekcję historii przygotowali nam uczniowie piątej klasy z p. Asią. Piękna akademia przypomniała wszystkim wydarzenia z historii Polski.

0

Andrzejki

Jak co roku w naszej szkole 30 listopada można spotkać wróżki, które przepowiedzą nam przyszłość. Było bardzo miło i wesoło.

0

Promujemy zdrowie

Akcja "Tydzień jabłka" i " Tydzień marchewki" od kilku lat prowadzona jest przez p. Aldonę, polega na zachęcaniu dzieci do zdrowego odżywiania. Przez cały rok zachęcamy uczniów do chrupania owoców i warzyw a podczas trwania akcji rozdawane są na przerwach jabłka i marchewki. Akcję kończy konkurs kul ...

0

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim Nauczycielom i pracownikom szkół życzymy niesłabnącej energii, pogody ducha i uśmiechu na co dzień!!!

8

Dzień Chłopaka

Dziewczęta w naszej szkole pamiętały o kolegach. Z tej okazji przygotowały dla nich kilka zabawnych konkurencji.

0

PAKIET POWITALNY OD PKO

Kolejny raz PKO BP bardzo miło nas zaskoczył. Na dobry początek roku szkolnego otrzymaliśmy masę upominków dla aktywnych SKO-wiczów i blogowiczów. Pierwsze upominki zostały rozdane! Zachęcam do udziału w konkursach, aktywnego oszczędzania i blogowania! Na najlepszych czekają nagrody!

8
1 2 3 następna ostatnia