1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

SKO SZCZYTNA

SKO SZCZYTNA

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej wita wszystkich blogowiczów. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga, głosowania na nas i komentowania naszych wpisów.

Nowy Rok 2014

Szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzy wszystkim blogowiczom SKO Szczytna

11

Jasełka

W magiczną świąteczną atmosferę wprowadzili nas trzecioklasiści z p. Renatką. Kolędy, życzenia, świąteczny wystrój szkoły doskonale nastroiły uczniów i nauczycieli.

0

Mikołajki

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj. Było słodko, zabawnie i bardzo przyjemnie. My sami dla Mikołaja też mieliśmy niespodzianki w formie występów.

0

Odzyskanie Niepodległości przez Polskę

Lekcję historii przygotowali nam uczniowie piątej klasy z p. Asią. Piękna akademia przypomniała wszystkim wydarzenia z historii Polski.

0

Andrzejki

Jak co roku w naszej szkole 30 listopada można spotkać wróżki, które przepowiedzą nam przyszłość. Było bardzo miło i wesoło.

0

Promujemy zdrowie

Akcja "Tydzień jabłka" i " Tydzień marchewki" od kilku lat prowadzona jest przez p. Aldonę, polega na zachęcaniu dzieci do zdrowego odżywiania. Przez cały rok zachęcamy uczniów do chrupania owoców i warzyw a podczas trwania akcji rozdawane są na przerwach jabłka i marchewki. Akcję kończy konkurs kul ...

0

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkim Nauczycielom i pracownikom szkół życzymy niesłabnącej energii, pogody ducha i uśmiechu na co dzień!!!

8

Dzień Chłopaka

Dziewczęta w naszej szkole pamiętały o kolegach. Z tej okazji przygotowały dla nich kilka zabawnych konkurencji.

0

PAKIET POWITALNY OD PKO

Kolejny raz PKO BP bardzo miło nas zaskoczył. Na dobry początek roku szkolnego otrzymaliśmy masę upominków dla aktywnych SKO-wiczów i blogowiczów. Pierwsze upominki zostały rozdane! Zachęcam do udziału w konkursach, aktywnego oszczędzania i blogowania! Na najlepszych czekają nagrody!

8
1 2 3 następna ostatnia