1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
9
Blog SKO

SKO Szczenurze

SKO Szczenurze

Zapraszamy do sklepiku z okazji "Dnia chłopaka".

W naszym sklepiku można osłodzić sobie każdy dzień - Dzień chłopaka to znakomita okazja na zakup małego co nie co:) Miłego i słodkiego "Dnia chłopaka":)

1

Śmieci zbieramy - świat sprzątamy.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sprzątaniu świata. Niestety w wyznaczonym dniu pogoda nie dopisała, dlatego każdy sprzątał swoje otoczenie w dogodnym dla siebie terminie.:)

0

Kochani rodzice zbieramy talenciaki

Miło nam poinformować, że szkoła nasza bierze udział w akcji zorganizowanej przez Lidl "Szkoły pełne talentów". Zbieramy talenciaki - wymieniamy na nagrody.

0

Dzień Przedszkolaka

20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze maluchy świętowały dziś na całego - wesołe zabawy, słodkości i konkursy uświetniły ten dzień. Szkoda że kolejny dopiero za rok:)

1

Dzień Kropki u maluszków

Maluszki świętowały "Dzień Kropki". Kreatywne zabawy zachwyciły najmłodszych, choć on sami są mali jak kropeczki.

0

10 la SKO w naszej szkole.

Nasza szkoła obchodzi w tym roku jubileusz 10 - lecia funkcjonowania programu Szkolnych Kas Oszczędności. Z tej okazji gościliśmy w naszej szkole Panią Joannę Romańską - Starszą Specjalistkę PKO Banku Polskiego. Jesteśmy laureatem srebrnej odznaki w organizowanym przez PKO Bank Polski ogólnopolskim ...

2
1