1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SKO Szczenurze

SKO Szczenurze

Zapraszamy do sklepiku z okazji "Dnia chłopaka".

W naszym sklepiku można osłodzić sobie każdy dzień - Dzień chłopaka to znakomita okazja na zakup małego co nie co:) Miłego i słodkiego "Dnia chłopaka":)

1

Śmieci zbieramy - świat sprzątamy.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sprzątaniu świata. Niestety w wyznaczonym dniu pogoda nie dopisała, dlatego każdy sprzątał swoje otoczenie w dogodnym dla siebie terminie.:)

0

Kochani rodzice zbieramy talenciaki

Miło nam poinformować, że szkoła nasza bierze udział w akcji zorganizowanej przez Lidl "Szkoły pełne talentów". Zbieramy talenciaki - wymieniamy na nagrody.

0

Dzień Przedszkolaka

20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze maluchy świętowały dziś na całego - wesołe zabawy, słodkości i konkursy uświetniły ten dzień. Szkoda że kolejny dopiero za rok:)

1

Dzień Kropki u maluszków

Maluszki świętowały "Dzień Kropki". Kreatywne zabawy zachwyciły najmłodszych, choć on sami są mali jak kropeczki.

0

10 la SKO w naszej szkole.

Nasza szkoła obchodzi w tym roku jubileusz 10 - lecia funkcjonowania programu Szkolnych Kas Oszczędności. Z tej okazji gościliśmy w naszej szkole Panią Joannę Romańską - Starszą Specjalistkę PKO Banku Polskiego. Jesteśmy laureatem srebrnej odznaki w organizowanym przez PKO Bank Polski ogólnopolskim ...

2
1