1

SKO Blog Miesiąca
- etap kwietniowy
10
Blog SKO

SKO Szczenurze

SKO Szczenurze

Gala SKO w Warszawie.

16 grudnia w Warszawie odbyła się Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli. Nasza szkoła zdobyła Srebrną odznakę. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

4

Jasełka szkolne.

Jasełka szkolne w wykonaniu dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I - III zgromadziły liczną publiczność. Mali aktorzy fantastycznie przybliżyli nas do Świąt Bożego Narodzenia. Goście mieli możliwość zakupienia stroików i ozdób świątecznych.

0

Sklepik "Mikołajkowy"

"Mikołajkowy" sklepik zarobił 262 zł. 162 zł wpłaciliśmy na SKO, a 100 zł przeznaczyliśmy na zakup światełek na jasełka.

0

"Mali - dużym" - dzielimy się dobrem.

Coroczna akcja "Mali - dużym" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku pensjonariusze domu seniora otrzymali kartki świąteczne i bombki wykonane przez najmłodszych. SKO - sponsorowało materiały do wykonania upominków.

0

Podsumowanie akcji Lidl - talenciaki

1513 zebranych talenciaków udało nam się wymienić na gry planszowe i 10 piłek do siatkówki. Dziękujemy wszystkim za talenciaki przekazane naszej szkole.

3

Zawód weterynarz

W grudniu gościliśmy w naszej szkole panią weterynarz, która bardzo interesująco opowiadała o zwierzętach. Po tej lekcji połowa z uczniów zamierza w przyszłości leczyć zwierzęta.:)

1

Mikołajki

6 grudnia każdy czeka na Mikołaja. Naszą szkołę również odwiedził - przyniósł mnóstwo uśmiechu i słodkości.

1

Bal jesienny

Oddziały przedszkolne i klasy I - III bawiły się doskonale na corocznym "Balu jesiennym". Sklepik ze słodkościami i napojami - zorganizowany przez SKO - umilił ten dzień. Uzbieraliśmy 281 zł. 130 zł przeznaczymy na zakup wieszaków na stroje karnawałowe , a 151 zł wpłacimy na nasze konto SKO.

0
1