1

Światowy Dzień Oszczędzania
Świętuj go razem ze mną i Hatetepesem!
13
Blog SKO

SKO Szczenurze

SKO Szczenurze

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole światowy dzień Tabliczki Mnożenia.

1

Dzień Chłopaka

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka! Dziewczęta z klasy III stanęły na wysokości zadania i przygotowały dla swoich kolegów drobne upominki w formie słodyczy. Również nie zabrakło ciekawych życzeń. Po wręczeniu upominków rozkoszowaliśmy się słodkościami :)

0

Dzień Przedszkolaka

21 października 2020 roku świętowaliśmy w oddziale przedszkolnym Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekały na najmłodszych niespodzianki, zabawy i słodkości. Było bardzo wesoło! :):):)

0

Sprzątanie świata z SKO

Jak co roku przyłączyliśmy się do akcji Sprzątanie świata. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, wyposażeni w worki i rękawiczki ruszyli do walki o czyste środowisko. Dziękujemy uczniom za ich ogromne zaangażowanie w tę akcję!

1

SKO zyskało nowych członków.

Ewelinka i Gabrysia będą uczyły się oszczędzać :)

3

Laureaci konkursu

Zostaliśmy laureatem ,,Konkursu z okazji 85- lecia SKO". Bardzo cieszymy się z otrzymanej nagrody. Robot posłuży nam do nauki programowania.

2

Witamy po wakacjach:)

WITAMY serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej w Szczenurzy. Jesteśmy małą, wiejską szkołą z dużym potencjałem. Nasza przygoda z SKO trwa już kilka lat, a w tym roku założyliśmy nasz blog. Nasze działania będziemy systematycznie opisywać na blogu. Zapraszamy do odwiedzania bloga oraz do gło ...

1
1