18.05.2016
KONKURS MATEMATYCZNY
Macie czas do 21.00. Niech zwycięży najlepszy :)
Michał ma pewną kwotę pieniędzy. Może za nie kupić 2 piłeczki po 6zł każda i 3 autka po 12 zł.
Ale te same pieniądze starczyłyby na 2 rakietki do ping - ponga.
Oblicz cenę jednej rakietki?
WYGRYWA MACIEK K. Z KLASY IV! BRAWA!
56
100
Gratulację dla Maćka
Trzeba się skupić
Ale zagadka jak zawsze podchwytliwa
przydałyby się jakieś powiadomienia o konkursach hahah
kurcze znowu sie spóźniłam
Brawo Maćku
Gratulację
Bacharek marację
A co on będzie z tego miał? Chyba nic...
Zobaczymy
Ping pong to słaby sport, zbyt mało niebezpieczny
24 zł
ciekawy jest ten blog!
świetny konkurs i niech wygra najlepszy
Fajny jest ten konkurs :)
supcio
świetne
Fantastyczny konkurs
Zgodę swoją ci daje. Racje masz.
Czuję się zaszczycony
Super konkurs!
a kto wygrał pani Aniu?
lubię grać ping ponga
JA TEŻ
Ciekawa jest kto wygra
super 24zł
super
kto nie zdążył to jutro będzie następny konkurs:)
konkursy są świetne:)
Grało się w ping-ponga na lekcjach w-f w ogólniaku. Ale to sport dla opanowanych;)
no i znów nie zdążyłem:)
ja niestety też:)
super
bylo ciekawie
jeszcze minuta ;)
2x6zł+3x12zł=12zł+36zł=48zł
48zł:2=24zł
24 zł
24 ale i tak nie zdążyłam😃😉
24 zł
rozwiazanie: 24 zł
24zł
24 zł
Cena jednej rakietki to 24 zł.
24 zł
cena rakietki 24 zł
27 zł
w szkole jesteś lepszy z matmy
rakietka kosztuje 24 zł
Jestem maciekkosz
hmmm..................................
rakieta do pingponga kosztuje 24zł
Jedna paletka do pingpong kosztuje 24zł
Jedna rakietka kosztuje 24 zł.
Hej tymek
Ile napisałeś komentarzy
127 komentarzy.
Paletka do pingponga kosztuje 24zł