17.05.2016
KOKURS MATEMATYCZNY
Macie czas do 21.00. Powodzenia wszystkim! :)
Jadzia kupiła 3 wiązanki po 7 goździków i 4 wiązanki po9 goździków i zapłaciła 114 zł.
Oblicz cenę 1 goździka?
WYGRYWA CZUCZU :) BRAWO!
63
86
lubię to
Gratulacje!
a tu proszę
ja bym na to nie wpadła
Brawo dla czuczu
jest świetna i ciekawa
ale co z tego
i skupienia
wymaga zastanowienia
poziom trudny jak zawsze
ale super zagadka
Zbyt trudne
never give up
pomyśl a może ci się uda
w każdym razie trzymam kciuki
czuczu wygrała łał brawo
brawo, brawo!
znowu nie zdążyłem
ładne kwiaty
ciekawy jest ten blog!
świetne
Martwe rośliny, to mi się podoba
powodzenia
:)
:0
super
:)
niestety za późno
ale w kolejnym konkursie już mam szanse bo zdążyłam:)
hi hi , no ja nie wygram:)
Pani Ania lubi trochę potrzymać nas w niepewności:)
i kto wygrał????:)
szkoda że już po konkursie
Matma fajowe
BARDZO FAJNE
wow
wow
to co, czekamy na ogłoszenie zwycięzcy???:)
ładne kwiaty
Goździki są ładne
Super
Super
Fajnie
Wow
WoW!
Świetna!
zagadka super być
ciekawyć kto wygrać
zagadka super być
ciekawyć kto wygrać
Fajne
Juchu
")
Witam! Jestem tu nowa!
.ale falnie......
ja też :)
ja już się spóźniłam:)
2 zł - też się spóźniłem:)
2 zyla trochę się spóźniłem już 21.10
3x7+4x9= 57
114:57=2
Pamiętam, że goździki były modne jakiś czas temu na Dzień Kobiet...☺
Strasznie sie nagłówkowałam
3×7+4×9=21+36=57
114/57=2
Odp. Jeden goździk kosztował 2 zł.
świetnie Kasiu
.
OPIEKUN SKO SPOŁECZNA AUGUSTÓW
3*7+4*9=21+36=57
114/57=2
Odp: 1 Goździk kosztuje 2 zł.