1 2 następna ostatnia

Szybki przepis na pyszne lody
Do zrobienia tego letniego przysmaku potrzebne będą jedynie 3 składniki.
2
Blog SKO

SKO SP65 - SzOK

SKO SP65 - SzOK

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 65 im. Juliusza Słowackiego w Łodzi. Przeczytasz w nim o działalności SKO, jak również o wydarzeniach z życia szkoły. Odszyfrujesz tajemniczy skrót SzOK. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony, zachęcamy do komentowania i głosowania na nasz blog:)

Pasje kolekcjonerskie nagrodzone.

Cieszymy się z pasji artystycznych i kolekcjonerskich naszych kolegów. Rozstrzygnięty został konkurs na najciekawsze stoiska, które prezentowaliśmy na początku listopada.

1

Rozstrzygnięty konkurs dla SP 65

Rozdaliśmy nagrody uczniom naszej szkoły, którzy zaglądają na naszego bloga i odpowiadają na pytania konkursowe.

3

Robimy eko-zabawki.

W piątek, 20 listopada 2015 r. uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, im. Władysława Strzemińskiego, z okazji EcoMade Festival.

6

W pałacu fabrykanta

W sobotę miłośnicy zajęć terenowych i SKO wybrali się na wycieczkę na Księży Młyn do Pałacu jednego z łódzkich rodów fabrykanckich - Matyldy i Edwarda Herbstów.

3

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Uczniowie z klasy II d i III a wraz z opiekunkami Koła Teatralnego przygotowali dla nas Akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

0

Nagrody dla Mistrzów Oszczędzania rozdane!

W piątek rozdane zostały nagrody dla Naszych Październikowych Mistrzów Oszczędzania.

0

Ogłoszenie! Zajęcia terenowe w sobotę 14.11.2015 r.

Kółkowicze z klas V - VI zainteresowani wyjściem w sobotę 14 listopada 2014 r. na wycieczkę do Muzeum Wnętrz Fabrykanckich - Pałac Herbsta i Księży Młyn, proszeni są o zgłaszanie się po odbiór deklaracji.

5

Jak zaoszczędzić prąd?

Podczas lekcji przyrody mówiliśmy o tym, jak zaoszczędzić prąd, zachować się w przypadku porażenia prądem i dbać o bezpieczeństwo. Ale to nie wszystko...

2

Pasje w kolejnej odsłonie.

W środę prezentowaliśmy swoje pasje Rodzicom. W czwartek od rana mogliśmy pochwalić się swoim hobby przed rówieśnikami.

2
1 2 następna ostatnia