1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SKO w SP 51w Szczecinie

SKO w SP 51w Szczecinie

STATUS PRYWATNY BRAK BLOGA W BAZIE SKO Na blogu witajcie! Do nas często zaglądajcie! Uczymy się na osiedlu Kaliny w Szczecinie, z oszczędzania w SKO nasza szkoła słynie. Wpisy umieszczamy chronologicznie, bo od 1 października prowadzimy kronikę elektronicznie! Kciuki mocno trzymamy, mając nadzieję, że to MY wygramy!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny z SKO

Jak co roku ochoczo zabraliśmy się do organizowania akcji i oszczędzania pieniędzy w ramach konkursu " Oszczędzanie jest Fajne"

6

Tegoroczny chwyt reklamowy

Na początku każdego roku układamy wierszyk jako myśl przewodnią kolejnej edycji konkursu.

2

NO I WYGRALIŚMY PO RAZ CZWARTY!!!!!!!!

MARATON MAKULATUROWY to magiczną przemiana nikomu niepotrzebnych starych papierów na bardzo potrzebne leki dla bezdomnych zwierząt. To była już X edycja konkursu, która wystartowała 4 października 2010 r. Zwycięzcą tej edycji konkursu, po raz czwarty w historii Maratonu, okazała się grupa naszych ws ...

9

PODSUMOWANIE AKCJI PCK "GORĄCZKA ZŁOTA"

JUZ NA POCZATKU KWIETNIA WYCHOWAWCY "ŚWIETLICY DOLNEJ" ZAPROSILI UCZNIÓW DO UDZIALU W ZBIÓRCE MONET O NOMINAŁACH 1, 2 I 5 GROSZY. POZYSKANE PIENIĄDZE BEDĄ PRZEKAZANE PRZEZ PCK NA POMOC DORAŹNĄ DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJACYCH. PO ZLICZENIU MONET OKAZAŁO SIE, ŻE ZEBRANO 484,65 ZŁ. NAJWIĘCEJ ZEBRAŁA KLA ...

6

MYŚLĄC O PRZYSZŁOŚCI - POMYŚL O PRZYRODZIE

W RAMACH EDUKACJI EKOLOGICZNEJ OPIEKUNKA SKO - P. B. BACHAJ PO RAZ KOLEJNY PRZYGOTOWALA BARDZO CIEKAWĄ WYSTAWĘ W GŁÓWNYM HOLU SZKOŁY. PRZYPOMINAMY ZWŁASZCZA O SEGREGACJI ŚMIECI - PROBLEMIE, KTORY DOTYCZY KAŻDEGO MIESZKAŃCA NASZEJ PLANETY. POPULRYZUJEMY ROWNIEŻ NASTĘPNY NUMER PORADNIKA EKONOMICZNEGO ...

0

AKCJA KOMENDY MIEJSKIEJ W SZCZECINIE I UNITY LINE-BEZPIECZNY PIERWSZAK

KAŻDY PIERWSZAK NASZEJ SZKOŁY PO POGADANCE NA TEMAT BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA SIĘ NA DRODZE- pieszo i w samochodach ZOSTAŁ ZAPISANY DO KLUBU MAŁEGO WIKINGA. W BROSZURKACH SPONSOROWANYCH PRZEZ UNITY LINE ZNAJDOWAŁA SIĘ KARTA BEZPIECZNEGO PIERWSZAKA, NA KTÓREJ UMIESZCZONE SĄ WAŻNE NUMERY TELEFONÓW. JEST ...

1

DZIEŃ DRZEWA

DZISIAJ, JAK CO ROKU W NASZEJ SZKOLE DLA KL. O - V ODBYŁ SIE APEL O TREŚCI EKOLOGICZNEJ. PRZYGOTOWAŁY GO PANIE: A. ZIÓŁKOWSKA I M. FIRA. PROGRAM BYL BARDZO ROZBUDOWANY:PREZENTACJA MULTIMEDIALNA" KRÓLESTWO DRZEW" I " CO MOŻESZ ZROBIĆ DLA ZIEMI", SCENKA " WANDAL'', PIOSENKI " EKOSTRAŻNICY" I " LEŚNE ...

1

FINAŁ ZBIÓRKI STARYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

ZAKOŃCZYLIŚMY AKCJĘ ZBIERANIA UŻYWANYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH W RAMACH KRAJOWEGO KONKURSU EKO SZKOŁY. DO P.B. BACHAJ PRZYNIESIONO 145 APARATÓW. A OTO PIĘKNE, DORODNE DRZEWO...

7

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

PRZED ZBLIŻAJACYMI SIĘ ŚWIĘTAMI PROSIMY PRZYJĄĆ OD NAS SERDECZNE ŻYCZENIA

2

UCZYMY AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ KLASY STARSZE

KLASA VG Z WYCH. D. PRĄDZYŃSKĄ ZAWSZE POTRAFI PORADZIĆ SOBIE Z PROBLEMAMI FINANSOWYMI. UCZNIOWIE PRZYNIEŚLI Z DOMU NIEPOTRZEBNE, ALE W BARDZO DOBRYM STANIE RZECZY, UPIEKLI CIASTO Z RODZICAMI I URZĄDZILI KIERMASZ W GŁÓWNYM HOLU. NA CIASTO PRAWIE ZDĄŻYŁAM / MNIAM,MNIAM/. NA PLAKACIE NIE UMIEŚCILI ZAP ...

1
1 2 3 następna ostatnia