1

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od momentu jej powstania, czyli dokładnie 60 lat! Tradycją "Piąteczki" jest propagowanie idei przedsiębiorczości i oszczędzania. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w ramach edukacji ekonomicznej, popularyzacji wiedzy o oszczędzaniu, nowoczesnej bankowości i finansach. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Bal karnawałowy

Dnia 16 lutego 2015 r. odbyła się zabawa karnawałowa klas I-VI

0

Apel podsumowujący.

Dnia 30 stycznia 2015 roku odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszym półroczu.

0

Ferie z Żyrafką Lokatką

Uczniowie naszej szkoły podczas zajęć świetlicowych często zaglądają do poradnika ekonomicznego dla najmłodszych "Brawo Bank".

0

Zajęcia w Centrum Edukacji Ekologicznej.

Dnia 06.03.2015r. uczniowie klasy IV a po raz kolejny odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu i uczestniczyli w zajęciach na temat „ Energia wiatru i Słońca”.

0

Drzwi otwarte

Dnia 25 marca 2015 roku szkołę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści.

0

Kiermasz wielkanocny.

Dnia 24 marca 2015 odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny.

0

Z Ekoludkiem po mieście i kraju.

14 kwietnia 2015r. odbyła się w Szkole Podstawowej nr 5 w Grudziądzu XV edycja międzyszkolnego konkursu ekologicznego dla klas III „Z Ekoludkiem po mieście i kraju”. Odpowiedzialną za organizację konkursu była Ewa Piszkalska, którą wspierał zespół edukacji wczesnoszkolnej SP 5.

0

Puchar Dyrektora Szkoły.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Grudziądzu w sobotę 11 kwietnia 2015r. z inicjatywy Rady Rodziców odbył się Finał Turnieju Siatkarskiego.

0
1