1


Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od momentu jej powstania, czyli dokładnie 60 lat! Tradycją "Piąteczki" jest propagowanie idei przedsiębiorczości i oszczędzania. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w ramach edukacji ekonomicznej, popularyzacji wiedzy o oszczędzaniu, nowoczesnej bankowości i finansach. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Quiz matematyczny

19 listopada 2012 roku odbył się quiz matematyczny z elementami wiedzy zakresu SKO i PKO, w którym wzięło udział po dwóch przedstawicieli z klas piątych.

3

Akcja "Warto być bohaterem".

W dniach od 5.11 do 19.11.2012 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji organizowanej przez Caritas Diecezji Toruńskiej "Warto być bohaterem".

3

Familiada językowa.

W dniu 13.11.2012r. odbył się klasowy konkurs z języka angielskiego i niemieckiego, pt. „Familiada językowa”. Konkurs kierowany był do uczniów klasy IV b. Organizatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego– Sylwia Malinowska i języka niemieckiego – Karolina Łączkowska.

3

Spotkanie opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności

6 listopada 2012r. w siedzibie Baku Polskiego PKO przy ulicy Piłsudskiego odbyło się spotkanie opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności.

3

Kwesta PCK w ramach corocznej kampanii "Walki z głodem."

W dniach od 16 do 27 października 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zbiórce pieniędzy przeprowadzonej przez PCK pod hasłem "Dzień walki z głodem".

3

Audycja radiowa "SKO- Słuchaj Kalkuluj Oszczędzaj"

Przypominamy wszystkim blogowiczom, że w dniach 5-9 listopada 2012 w paśmie "Jedynka Dzieciom" Programu Pierwszego Polskiego Radia będzie można wysłuchać audycji radiowej.

3
1