1

Porada Lokatki
Co to jest budżet i jak zrobić własny?
4
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od momentu jej powstania, czyli dokładnie 60 lat! Tradycją "Piąteczki" jest propagowanie idei przedsiębiorczości i oszczędzania. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w ramach edukacji ekonomicznej, popularyzacji wiedzy o oszczędzaniu, nowoczesnej bankowości i finansach. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Wystawa pod hasłem „Październik miesiącem oszczędzania".

W szczególnym dla oszczędzania miesiącu uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć wystawę.

3

Akcja na rzecz fundacji "Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym".

W dniach 19 - 21 października 2012r. szesnastu wolontariuszy z klas VI i Vb uczestniczyło w akcji charytatywnej.

2

Serwis Internetowy SKO

W dniach 16-17 października 2012 r. odbyła się w naszej szkole kolejna akcja informacyjna przeprowadzona prze opiekuna SKO p. Karolinę Łączkowska.

1

Konkurs plastyczny „Oszczędzam na…”

Jest już nowy Brawo Bank a w nim konkurs „Oszczędzam na…”. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci klas I-VI do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez SKO.

1

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 12 października 2012r. uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami Szkolnej Kasy Oszczędności.

2

Rajd pieszy „Szlakiem Wojska Polskiego II RP”

Dnia 6 X 2012r. odbył się rajd pieszy „Szlakiem Wojska Polskiego II RP” organizowany dla środowiska oświatowego Grudziądza przez Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne nr 71.

2

Październik miesiącem oszczędzania

Październik jest szczególnym miesiącem dla SKO, dlatego zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego oszczędzania. Wasz wysiłek zostanie sowicie nagrodzony. Dla najaktywniejszych SKO-wiczów przygotowane zostaną wspaniałe nagrody.

2

Akcja "Sprzątanie Świata"

Dnia 22 września 2012r. uczniowie klasy IV -VI naszej szkoły uczestniczyli w miejskiej akcji sprzątania naszego miasta zorganizowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu

6
1