1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od momentu jej powstania, czyli dokładnie 60 lat! Tradycją "Piąteczki" jest propagowanie idei przedsiębiorczości i oszczędzania. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w ramach edukacji ekonomicznej, popularyzacji wiedzy o oszczędzaniu, nowoczesnej bankowości i finansach. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Życzenia noworoczne.

Wszystkiego najlepszego, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku wszystkim blogowiczom i opiekunom SKO życzy SP 5 Grudziądz.

1

Akcja "Chcę, mogę, pomogę"

W dniach od 5.12.14r. do 17.12.14r przeprowadzono w naszej szkole zbiórkę żywności i słodyczy.

0

Akcja "Góra Grosza"

W dniach od 24 listopada do 5 grudnia 2014r. została przeprowadzona akcja charytatywna pod patronatem Towarzystwa NASZ DOM.

2

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25.11.2014r. obchodzono w szkole Święto Pluszowego Misia. W tym w holu szkoły wyeksponowano misie, zebrane przez uczniów. Maskotki przekazane zostaną jak co roku do Domu Małego Dziecka. Wszystkim dzieciom, którzy włączyli się w obchody Święta Misia serdecznie dziękują organizatorzy.

0

Dyskoteka andrzejkowa

Dnia 27.11 2014r. o godzinie 15.30 do 17.15 odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski Dyskoteka Andrzejkowa.

0
1