1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od momentu jej powstania, czyli dokładnie 60 lat! Tradycją "Piąteczki" jest propagowanie idei przedsiębiorczości i oszczędzania. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w ramach edukacji ekonomicznej, popularyzacji wiedzy o oszczędzaniu, nowoczesnej bankowości i finansach. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Kiermasz klasy IIb.

Dnia 24 stycznia 2012r. klasa IIb zorganizowała kolejny kiermasz z cyklu "Przystanek Zdrowie".

0

Akcja "Warto być dobrym"

Dnia 20 stycznia 2012r. nasza szkoła przystąpiła do akcji i konkursu realizowanego w jej ramach.

0

Akcja "Śniadaniowa klasa"

Ogłoszenie wyników

0

"Spotkanie Noworoczne"

Dnia 5 stycznia 2012r. w restauracji "Leśniczówka" w Grudziądzu odbyła się coroczna impreza pod nazwą "Spotkanie Noworoczne", która została zorganizowana dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

1

Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Dnia 14 grudnia 2011r. odbył się kiermasz, na którym można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej.

1

Kiermasz klasy Vb

Klasa Vb zorganizowała kolejny kiermasz z cyklu "Przystanek Zdrowie".

0
1