1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Szkoła Podstawowa nr 5 w Grudziądzu

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od momentu jej powstania, czyli dokładnie 60 lat! Tradycją "Piąteczki" jest propagowanie idei przedsiębiorczości i oszczędzania. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w ramach edukacji ekonomicznej, popularyzacji wiedzy o oszczędzaniu, nowoczesnej bankowości i finansach. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Zajęcia edukacyjne omawiające zagadnienia związane z kartami płatniczymi.

Plastikowe pieniądze- wygodna i bezpieczna karta płatnicza.

0

Kwesta w ramach tygodnia PCK

W dniach od 11 do 15 maja 2015 r. w ramach obchodów Tygodnia Dni Czerwonokrzyskich uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rzecz PCK.

0

Apel podsumowujący.

Dnia 30 stycznia 2015 roku odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszym półroczu.

0

Bal karnawałowy

Dnia 16 lutego 2015 r. odbyła się zabawa karnawałowa klas I-VI

0

Ferie z Żyrafką Lokatką

Uczniowie naszej szkoły podczas zajęć świetlicowych często zaglądają do poradnika ekonomicznego dla najmłodszych "Brawo Bank".

0

Drzwi otwarte

Dnia 25 marca 2015 roku szkołę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści.

0

Zajęcia w Centrum Edukacji Ekologicznej.

Dnia 06.03.2015r. uczniowie klasy IV a po raz kolejny odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu i uczestniczyli w zajęciach na temat „ Energia wiatru i Słońca”.

0

Puchar Dyrektora Szkoły.

W Szkole Podstawowej nr 5 w Grudziądzu w sobotę 11 kwietnia 2015r. z inicjatywy Rady Rodziców odbył się Finał Turnieju Siatkarskiego.

0
1 2 3 następna ostatnia