1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO - SP4 Grudziądz

SKO - SP4 Grudziądz

Jesteśmy niewielką szkołą na obrzeżach miasta Grudziądz położoną w malowniczym parku nad stawami. SKO funkcjonowało u nas wiele lat, dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie. Chcemy pokazać, że chociaż jesteśmy małą szkołą potrafimy organizować różne konkursy, imprezy i gromadzić pieniądze, które służą szczytnym, określonym celom.

WIELKANOC TUŻ, TUŻ …

W dniach 5-17 marca 2016r. uczniowie klas IV – VI mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności twórcze (plastyczne, techniczne) wykonując prace plastyczne z okazji zbliżających się Świąt wielkanocnych, które ogłosił opiekun SKO. Na konkurs zgłoszono 42 prace z kl. IV - V.

11

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2016

17 marca 2016r. piętnaścioro uczniów kl. II – VI wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. Konkurs odbywa się jednocześnie w 48 krajach.

0

DZIEŃ KSIĄŻKI DLA AFRYKI czyli... impreza dla społeczności lokalnej

Wszystkie stworzone przez uczniów książki na przełomie lutego/marca 2016r. zostały zaprezentowane podczas specjalnie zorganizowanej w placówce imprezy – „Dnia Książki dla Afryki” w dniu 16.03.2016r. , a zaproszeni do szkoły goście mogli wybrać sobie książkę w zamian za przekazanie darowizny.

0

MALI UCZNIOWIE IDĄ DO SZKOŁY czyli … projekcje multimedialne

Podczas zajęć z wychowawcami uczniowie zostali zapoznani z projektem poprzez oglądnięcie filmy promującego pomoc w ramach UNICEF. Przeprowadzono również pogadanki nt. pomocy rówieśnikom mieszkającym w Mali.

0

AKTYWNA TWÓRCZOŚĆ UCZNIOWSKA czyli … tworzymy książki dla UNICEF

Zaproponowaliśmy w lutym, by dzieci i młodzież stworzyły swoje własne książki. Każdy uczeń mógł stworzyć dowolną książkę – krótką opowieść przygodową, bajkę, opowieść przygodową, bajkę, opowiadanie, tomik poezji czy też komiks.

0

DBAMY także o nasze serduszka … czyli DZIEŃ KOBIET

Z OKAZJI Dnia Kobiet chłopcy naszej szkoły pod okiem opiekuna SKO przygotowali dla swoich koleżanek a także dla wszystkich pań (nauczycielek i z obsługi) słodki upominek oraz kwiatki. Chłopcy kl. 5 pod czujnym okiem jednej z mam przygotowali laurki i słodycze.

0

ZMAGANIA Z PANGEĄ – nie tylko matematyka,ale też ekonomia…

64 uczniów klas IV – VI wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Pangea w dniu 3.03.2016r., w którym łącznie wzięło udział z Polski 120 635 uczniów. Uczniowie Ci z matematyką mierzyli się pod czujnym okiem p. Agnieszki - OPIEKUNA SKO podczas spotkań w każdy wtorek.

0

ZMAGANIA Z LIGĄ MATEMATYCZNĄ – nie tylko matematyka,ale też ekonomia…

Troje uczniów klasy VI: Grzegorz, Mateusz i Adam rozpoczęli „bój” z matematyką pod czujnym okiem p. Agnieszki - OPIEKUNA SKO podczas spotkań w ZSO nr 2 w Grudziądzu Jest to już edycja XXIX. Nasi szkolni matematycy zmierzyli się z różnymi zadaniami podczas 3 spotkań: 14.11.15 r.,09.01. i 27.02.16r.

0

ZAJĘCIA pod hasłem „Żyrafa Lokatka”

Dnia 16.02.2016r. dla uczniów klas IV – VI przygotowano zajęcia edukacyjne pt. „Żyrafa Lokatka – przygody Kuba Pieniążka i Żyrafy Lokatki”.

0

DBAMY TEŻ O nasze bezpieczeństwo w sieci czyli … DBI

W dniach 9 – 12.02.2016r.w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w wielu zadaniach: m.in. przeprowadzono zajęcia edukacyjno-profilaktyczne dla klas I – III pt. „Zuźka i Tunio poznają internet" i kl. IV - VI.

0
1 2 3 następna ostatnia