1 2 następna ostatnia


SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w grudniu.

11

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom dużo radości, ciepła i pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych życzą opiekunowie SKO.

17

Do etapu rejonowego przechodzi...

Niedawno pisaliśmy o udziale naszych uczniów w Małopolskim Konkursie Matematycznym. Z radością informujemy, że do kolejnego etapu tj. rejonowego dostała się uczennica klasy siódmej Paulina Podleś. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Paulinie życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

4

Bieg Mikołajów - podziękowania

W grudniowym "I Biegu Mikołajów", w którym udział brali również nasi uczniowie udało się zebrać kwotę 11 124,09 zł. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyłączyć się do tak szlachetnej akcji i pomóc spełnić marzenia Andrzeja o nowym wózku inwalidzkim. Poniżej publikujemy podziękowania i życzenia od Organiz ...

5

Drugie życie książki

05.12.2017r. w naszej szkole odbył się kiermasz książek. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców.

1

Zbiórka nakrętek - ZAKOŃCZONA!!!

Sprawdź ile udało się zebrać...

22

Klasa II z wizytą w banku

06.12.2017 r. uczniowie klasy drugiej wybrali się z wizytą do oddziału PKO Banku Polskiego w Rabce-Zdroju, na zajęcia pt.: "Lekcja z bankomatem". To już ich druga wizyta w tym banku. Pierwsza miała miejsce w zeszłym roku:)

9

MALI MISTRZOWIE

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w zawodach sportowych "Mali Mistrzowie", które odbyły się 01.12.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju, gdzie zajęli piąte miejsce. Emocje były ogromne. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

10

Biegniemy dla Andrzeja!!!

06.12.2017 r. uczniowie klasy siódmej wzięli udział w Biegu Mikołajów. Cel akcji bardzo szczytny - zakup nowego wózka dla Andrzeja. Zbiórka odbyła się podczas dnia otwartego dla rodziców 05.12.2017 r. w naszej szkole. Zebrane pieniądze -200 zł zostały przekazane organizatorom akcji.

4
1 2 następna ostatnia