1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
40
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Zadanie konkursowe - II

Jeśli uważnie śledziłeś pojawiające się w listopadzie na blogu wpisy, z pewnością bez trudu odpowiesz na poniższe pytania. Do dzieła!

2

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w listopadzie.

8

Już niedługo rusza..."Góra grosza"!

Jak co roku i w tym również nasza szkoła przystąpi do udziału w XVIII edycji akcji "Góra Grosza", która odbędzie się w dniach od 27.11.2017r. do 02.01.2018r. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i ich Rodziców do udziału. Szczegóły akcji na plakatach.

30

Odblaskowa klasa

Dzisiaj uczniowie klasy trzeciej tworzyli elementy odblaskowe wg własnych pomysłów. Akcja ta ma za zadanie przypominać o konieczności noszenia elementów odblaskowych zwłaszcza o tej porze roku, kiedy widoczność na drogach jest słabsza, nie tylko nocą.

18

Kibicujemy Naszym!!!

Dzisiaj trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym. Trzymamy za nich kciuki. POWODZENIA!

3

Zadanie konkursowe - I

Jeśli uważnie śledziłeś pojawiające się w listopadzie na blogu wpisy, z pewnością bez trudu odpowiesz na poniższe pytania. Do dzieła!

7

Konkurs matematyczny!

Każdy może wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Triatlon Matematyczny”. Konkurs jest bezpłatny, potrzebujesz tylko zgody rodziców. A wszystko to bez wychodzenia z domu! Wszystkie informacje znajdziesz poniżej, zachęć rodziców, aby przeczytali regulamin razem z Tobą! Do dzieła!

6

Konkurs plastyczny - oddajemy prace!

Uwaga jeszcze tylko cztery dni pozostały, aby oddać prace na konkurs! Szczegóły na plakacie...

2

I Ogólnopolski Dzień Wiatraczka

Nasza szkoła włączyła się do akcji i wykonała kolorowe wiatraczki. Obejrzyjcie zdjęcia!

24

Mamy nowe logo!

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego logo naszego SKO, wyłonionego spośród kilku prac uczniów naszej szkoły, zgłoszonych w konkursie plastycznym "Zaprojektuj logo SKO".

24
1 2 następna ostatnia