1 2 3 4 7 następna


SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Kolejna WYGRANA!

Z wielką radością przekazuję Wam wiadomość! W drugiej edycji konkursu tym razem na logo Fundacji ŁAPKA-ZDRÓJ wygrała uczennica naszej szkoły Oliwia Wójciak z klasy drugiej. Serdecznie GRATULUJEMY!!! Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego logo, które znajduje się poniżej.

8

kOnKuRs!!!

W poprzednich wpisach zachęcaliśmy Cię do udziału w konkursie na nazwę fundacji. Teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem na logo fundacji, nazwę której zawdzięczamy naszej koleżance Julii z klasy trzeciej...

12

ŁAPKA-ZDRÓJ!

Konkurs na nazwę fundacji pomagającej zwierzętom w Rabce - Zdroju wygrała nasza uczennica...

8

UWAGA! Rodzic na lekcji!:)

Co miesiąc uczniowie klas trzecich goszczą jednego z rodziców...

6

Dzień Kolorowej Skarpety - fotorelacja

Obejrzyjcie zdjęcia z tego szczególnego dnia. Komentujcie:)

6

Dzień Kolorowej Skarpetki

Przyłącz się do akcji zakładając 21 marca (wtorek) skarpety nie od pary!

11

kOnKuRs!!!

Jeśli kochasz zwierzęta, jesteś kreatywny, lubisz pomagać ... Weź udział w konkursie na najciekawszą nazwę dla Fundacji niosącej pomoc zwierzętom!!!

8

Wielka Wygrana - KINO!

Dzisiaj odbyła się zaplanowana wycieczka naszych pierwszaków do Kina "Śnieżka".

9

Góra Grosza-podsumowanie...

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach akcji "Góra Grosza". W tym roku patronat nad akcją przejęło szkolne SKO. Więcej o akacji możesz dowiedzieć się czytając nasze poprzednie wpisy. Nadszedł czas podsumowań...

14

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w grudniu.

28
1 2 3 4 7 następna