1 2 3 następna ostatnia

Dlaczego kierowcy na całym świecie przesiadają się na rowery?
Poznaj założenia Światowego Dnia Bez Samochodu
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Najwięcej wpłat dokonał...

Uczeń klasy pierwszej, który dokonał w tym roku szkolnym najwięcej wpłat na książeczkę SKO otrzymał z Banku PKO BP upominek za systematyczne oszczędzanie. Gratulujemy!!!

22

Nagrody rozdane...

W piątek 26.05.2017r. w siedzibie Fundacji Rozwoju Regionu Rabka uczennice Julia Zagrodzka z klasy 3a oraz Oliwia Wójciak z klasy 2a odebrały nagrody za wygraną w konkursie na nazwę i logo fundacji pomagającej zwierzętom. Dziewczynom jeszcze raz GRATULUJEMY!!!

4

Przedstawiciel PKO BP gościem klasy I !

W dniu 24.05.17 r. przedstawiciel PKO BP Pani Marzena Bulik przeprowadziła w klasie pierwszej zajęcia przedsiębiorczości: 3 proste kroki do oszczędzania...

3

Kolejna WYGRANA!

Z wielką radością przekazuję Wam wiadomość! W drugiej edycji konkursu tym razem na logo Fundacji ŁAPKA-ZDRÓJ wygrała uczennica naszej szkoły Oliwia Wójciak z klasy drugiej. Serdecznie GRATULUJEMY!!! Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego logo, które znajduje się poniżej.

8

kOnKuRs!!!

W poprzednich wpisach zachęcaliśmy Cię do udziału w konkursie na nazwę fundacji. Teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem na logo fundacji, nazwę której zawdzięczamy naszej koleżance Julii z klasy trzeciej...

12

ŁAPKA-ZDRÓJ!

Konkurs na nazwę fundacji pomagającej zwierzętom w Rabce - Zdroju wygrała nasza uczennica...

8

UWAGA! Rodzic na lekcji!:)

Co miesiąc uczniowie klas trzecich goszczą jednego z rodziców...

11

Dzień Kolorowej Skarpety - fotorelacja

Obejrzyjcie zdjęcia z tego szczególnego dnia. Komentujcie:)

6

Dzień Kolorowej Skarpetki

Przyłącz się do akcji zakładając 21 marca (wtorek) skarpety nie od pary!

11
1 2 3 następna ostatnia