1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
9
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon"

Październik miesiącem konkursów! W czwartek 22.10.2020r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny mogli uczestniczyć w konkursie matematycznym. Tym razem 10 uczniów z klas II i III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Leon".

1

Szkolny Konkurs Matematyczny

We wtorek 20.10.2020r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas drugich i trzecich.

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia.

2

Przekazujemy zebrane pieniądze

Pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym dokonaliśmy przelewu zebranej w trakcie ubiegłorocznej akcji charytatywnej kwoty 1735,73 zł na konto Pana Andrzeja, weterana wojny w Iraku. Było nam niezmiernie miło móc współorganizować kiermasze słodkości wraz z Samorządem Uczniowskim oraz przy ogromny ...

1

Zajęcia szachowe

Kolejny rok uczniowie klas I-III mają możliwość udziału w zajęciach kółka szachowego, odbywających się w ramach bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole.

1

Nagrody, nagrody...

Miło jest otrzymywać nagrody! Cieszymy się, bo to już druga nagroda jaką zdobyliśmy w tym roku...

1

O "robotku" mowa...

A oto i długo wyczekiwana nagroda. Przedstawiam wam ... ROBOTA :P Czyż nie jest słodki???

1

Mamy to..!!!

Z radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła nagrodę drugiego stopnia jakim jest robot do programowania, w ogólnopolskim konkursie dla szkół na 85-lecie SKO.

0

Kolejny rok i nowe wyzwania

Witamy po dłuuugiej przerwie...

1
1 2 3 następna ostatnia