1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
13
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Góra grosza - podsumowanie cz.1

Zapoznaj się z pierwszymi wynikami zbiórki Góra Grosza 2019. Poniżej ranking klas, które zebrały największą "wagę" monet:) W kolejnych wpisach poinformujemy Cię ile pieniędzy zebrała nasza szkoła. Zgromadzone monety dostarczymy do Banku PKO, gdzie zostaną zliczone przez specjalne urządzenia. A wszys ...

1

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w grudniu.

0

"Kiermasz słodkości"

We wtorek 17.12.2019r. przy okazji spotkania z rodzicami, grupa wolontariuszy, uczniów naszej szkoły, pod opieką p. Pawła Wójciaka przewodniczącego Rady Rodziców oraz opiekuna wolontariatu siostry Anny obsługiwała „Kiermasz słodkości”. Udało się nam zebrać 670 zł. Kwota ta zostanie przekazana na z ...

7

RUSZA Góra Grosza!

Rozpoczęła się XX edycja akcji Góra Grosza, która trwa od 25.11.2019r. do 02.01.2020r. Celem akcji jest pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swoich rodzinach. Nasza szkoła już 9 raz przyłącza się do akcji. Jak co roku w każdej klasie znajduje się słoik, do którego m ...

0

Klasowy ranking w oszczedzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w październiku.

1

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w listopadzie.

0

KONKURS rozstrzygnięty!

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego.

0

Apel SKO

Tradycją stał się coroczny apel SKO, który w naszej szkole odbywa się w październiku. Szczegóły znajdziesz poniżej!

1

Konkurs Eko-skarbonka

Zapraszamy uczniów klas I-VI do udziału w konkursie plastycznym!

0
1 2 3 następna ostatnia