1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Komisja Konkursowa wybrała laureatów etapu październikowego - sprawdź czy blog Twojej szkoły jest wśród nich.
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Mamy nowe logo!

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego logo naszego SKO, wyłonionego spośród kilku prac uczniów naszej szkoły, zgłoszonych w konkursie plastycznym "Zaprojektuj logo SKO".

16

Kto może zostać Sieciakiem...?

Odpowiedź znajdziesz czytając poniższy tekst:)

18

Czy jesteś bezpieczny w sieci?

Sprawdź, czy znasz zasady bezpiecznego korzystania z Internetu!

3

Wizyta w Teatrze Lalek "Rabcio"

W piątek 03.11.2017r. uczniowie klas 0-III uczestniczyli w przedstawieniu pt.: "Karius i Baktus".

4

Jakim jesteś użytkownikiem drogi?

Poniżej zaprezentowano podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Przeczytaj artykuł, a następnie oceń czy znasz wszystkie zasady i nimi się kierujesz. Swoje zdanie możesz wyrazić w komentarzach.

4

Witamy kolejnych SKO-wiczów!

W tym miesiącu do grona nowych SKO-wiczów dołączyli kolejni uczniowie.

3

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w październiku.

3

O nasze bezpieczeństwo dbają..

Nie tak dawno gościliśmy w naszej szkole policjantów, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. To właśnie tego tematu dotyczyła rozmowa z uczniami. Poniżej znajdują się zdjęcia z tego wydarzenia.

8

Przyłączyliśmy się do AKADEMII BEZPIECZNEGO PUCHATKA!

Tradycyjnie w naszej szkole Pierwszaki uczestniczą w Akademii Puchatka. Będziemy sprawdzać jak im idzie i informować na blogu! Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi, proponuję czytać nasze wpisy. A Wy jak wspominacie zajęcia z Puchatkiem? Piszcie komentarze...

3

Zbieramy baterie cz.2

Kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć zanim wyrzucisz baterie!!! Przeczytaj koniecznie!!!

27
1 2 3 następna ostatnia