1 2 3 4 5 6 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Góra Grosza-podsumowanie...

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach akcji "Góra Grosza". W tym roku patronat nad akcją przejęło szkolne SKO. Więcej o akacji możesz dowiedzieć się czytając nasze poprzednie wpisy. Nadszedł czas podsumowań...

13

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w grudniu.

28

O oszczędzaniu słów kilka >>> ZDROWIE<<<

To już kolejny wpis dotyczący oszczędzania. Tym razem zajmiemy się tematem naszego zdrowia. Zapraszam do przeczytania poniższego wpisu i wyrażania swoich przemyśleń.

22

Klasowy ranking w oszczędzaniu

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej "wpłacających" klas w listopadzie.

35

III Miejsce!!!

Uff co to były za emocje...! W zawodach "Mali Mistrzowie", które odbyły się w piątek 02.12.2016r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju nasza szkoła zajęła trzecie miejsce. W zawodach wzięły udział szkoły podstawowe z całej gminy. Do pierwszego miejsca na podium brakło niewiele, bo 1 punkt, a do ...

26

Dzień Pluszowego Misia

W piątek w naszej szkole było prawie tak samo dużo misiów, jak uczniów... Z okazji tego święta Biblioteka Szkolna zorganizowała wystawę książek zakupionych w ramach projektu, o którym więcej przeczytasz we wpisie "Nasza biblioteka jak nowa". Książki cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem uczniów, ...

38

*Zajęcia z artystą...

W piątek odwiedził nas artysta rzeźbiarz Pan Krystian Luberda. W zajęciach, które poprowadził wzięli uczniowie klas czwartych. Zachęcam do obejrzenia zdjęć.

8

Góra grosza - ZACZYNAMY!!!

Tradycyjne jak co roku w naszej szkole włączamy się do akcji Góra grosza. Zaczynamy w poniedziałek 28.11.2016r, a kończymy w piątek 09.12.2016r. W akcji mogą wziąć udział zarówno przedszkolaki jak i uczniowie. Szczegóły znajdziesz poniżej...

55
1 2 3 4 5 6 następna