1 2 3 następna ostatnia

Czy wiatr może wytwarzać prąd?
Przeczytaj skąd się bierze czysta energia.
Blog SKO

SKO SP3 Rabka

SKO SP3 Rabka

Witaj na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Rabce-Zdroju! Prezentujemy w nim nasze działania, relacjonujemy ważne wydarzenia z życia naszej szkoły. Nie czekaj więc i dołącz do nas już teraz!!! Zachęcamy do odwiedzania, czytania, komentowania i GŁOSOWANIA na naszego bloga.

Najwięcej wpłat dokonał...

Uczeń klasy pierwszej, który dokonał w tym roku szkolnym najwięcej wpłat na książeczkę SKO otrzymał z Banku PKO BP upominek za systematyczne oszczędzanie. Gratulujemy!!!

13

Nagrody rozdane...

W piątek 26.05.2017r. w siedzibie Fundacji Rozwoju Regionu Rabka uczennice Julia Zagrodzka z klasy 3a oraz Oliwia Wójciak z klasy 2a odebrały nagrody za wygraną w konkursie na nazwę i logo fundacji pomagającej zwierzętom. Dziewczynom jeszcze raz GRATULUJEMY!!!

4

Przedstawiciel PKO BP gościem klasy I !

W dniu 24.05.17 r. przedstawiciel PKO BP Pani Marzena Bulik przeprowadziła w klasie pierwszej zajęcia przedsiębiorczości: 3 proste kroki do oszczędzania...

3

Kolejna WYGRANA!

Z wielką radością przekazuję Wam wiadomość! W drugiej edycji konkursu tym razem na logo Fundacji ŁAPKA-ZDRÓJ wygrała uczennica naszej szkoły Oliwia Wójciak z klasy drugiej. Serdecznie GRATULUJEMY!!! Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego logo, które znajduje się poniżej.

8

kOnKuRs!!!

W poprzednich wpisach zachęcaliśmy Cię do udziału w konkursie na nazwę fundacji. Teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem na logo fundacji, nazwę której zawdzięczamy naszej koleżance Julii z klasy trzeciej...

12

ŁAPKA-ZDRÓJ!

Konkurs na nazwę fundacji pomagającej zwierzętom w Rabce - Zdroju wygrała nasza uczennica...

8

UWAGA! Rodzic na lekcji!:)

Co miesiąc uczniowie klas trzecich goszczą jednego z rodziców...

7

Dzień Kolorowej Skarpety - fotorelacja

Obejrzyjcie zdjęcia z tego szczególnego dnia. Komentujcie:)

6

Dzień Kolorowej Skarpetki

Przyłącz się do akcji zakładając 21 marca (wtorek) skarpety nie od pary!

11
1 2 3 następna ostatnia