1

Od odpadków do energii, czyli jak resztki jedzenia mogą przynieść korzyść środowisku
Czy wiesz, że Twoja kanapka może kiedyś zasilić żarówkę? Albo że obierki od ziemniaków mogą pomóc ugotować obiad? Brzmi jak magia? To nie czary – to biogaz!
6
Blog SKO

SKO SP3 Góra

SKO SP3 Góra

Serdecznie witamy wszystkich internautów i zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania naszego bloga! SKO w naszej szkole istnieje od 2005 roku. W tym czasie przeprowadzonych zostało mnóstwo akcji dochodowych, charytatywnych i różnorodnych działań ekonomicznych. Odnieśliśmy wiele sukcesów. Staramy się co roku zmieniać plan pracy po to, aby nie był on monotonny i motywował dzieci i młodzież do działania. Nasza organizacja zrzesza uczniów klas I – VI uczących się w dwóch budynkach oddal

Październik miesiącem oszczędzania

Rozpoczął się kolejny rok zabawy z SKO. Tym razem, zgodnie z wymogami regulaminu konkursu „Październik miesiącem oszczędzania” położyliśmy duży nacisk właśnie na oszczędzanie.

6

Jesteśmy już uczniami i SKO – wiczami

Nasze pierwsze książeczki

3

Zabrakło nam głosów…

Ach jak nam żal...

4
1